Chyba v Pokémon X / Y poškozuje uloženou pozici

Miliony majitelů 3DS-ka v současné době hrají Pokémon X nebo Y, ale někteří mají s hrou potíže. Na internetu se objevily stížnosti evropských a japonských hráčů na chybu, která poškozuje uloženou pozici a jedinou možností je začít hrát hru znova od začátku.

Zatím není zjištěn přesný postup, jak chybu deterministicky vyvolat, nicméně nastává při ukládání pozice v Lumiose City. Když chyba nastane, pokus nahrát hru na této uložené pozici způsobí zamrznutí horního i spodního displeje, i když hudba normálně hraje dál. Chyba se vyskytuje jen u menšího množství hráčů a mnoho jich na tento problém vůbec nedoporučilo, nicméně nebude od věci, pokud nebudete hru ukládat v Lumiose City.

Nintendo zatím k situaci nevydalo žádné stanovisko, doufejme v opravnou záplatu.

Zde je video s chybou v japonské verzi hry:

Štítky: ,

Jeden komentář k Chyba v Pokémon X / Y poškozuje uloženou pozici

  1. mielikki napsal:

    Podľa toho, čo som o tomto čítala po fórach, stáva sa to len vonku, takže ukladanie vnútri je bezpečné. Zrejme najviac sa to stáva pri ukladaní blízko taxíkov, takže asi by bolo dobré dať pozor hlavne na to.

    Osobne som ale ukladala viackrát vonku v Lumiose a našťastie sa nič nestalo, každopádne vraj občas pomáha vytiahnuť kartu vtedy, keď to zamrzne a potom sa môže podariť rozbehnúť hru normálne, nanšťastie nie vždy to funguje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *