Finanční kampaň Mighty No. 9 spěje do finále

Mighty No. 9

Do konce finanční kampaně pro hru Mighty No. 9 zbývají necelé dva dny. Přestože hra si zajistila své financování velice rychle, nadále na účet putují další a další finance, které postupně odemykají další dodatečné cíle. Jen během posledního týdne se podařilo vybrat přes půl milionu dolarů a tím odemknout extra závěrečnou úroveň a bosse, dva online kooperativní režimy a extra začáteční úroveň a bosse.

Keiji Inafune doplnil do seznamu zbývající dodatečné cíle a jedním z nich je i verze pro stávající handheldy, tedy 3DS a PS Vita. Jedná se sice zatím o nejvíce vzdálený cíl (odemkne se při dosažení 3,5 milionu dolarů) a k jeho dosažení by v této chvíli bylo zapotřebí vybrat ještě cca. 450 tisíc dolarů, ale jak to známe z Kickstarteru, na konci kampaně bývá ještě jedna silná vlna příspěvků, takže možná ani to není vyloučeno.

V každém případě můžete zauvažovat o tom, že tuto hru podpoříte. Pokud přispějete alespoň $20, zajistíte si download kód pro získání hry při jejím vydání, pro platformu dle své volby.

Štítky:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *