Maple Story: The Girl’s Fate — trailer

Štítky:

8× okomentováno Maple Story: The Girl’s Fate — trailer

 1. onik81 napsal:

  dočkáme se někdy alespoň jedné pořádné hry nebo pořád budou chrlit manga kraviny?

 2. Helke napsal:

  onik81, definuj mi pořádnou hru.
  Já bych byl za tyhle „manga kraviny“ rád, ale tu nic takového nevychází. Samé novinky o tom, jaké budou hry v Japonsku, když už po dlouhé době něco o EU, tak je to o zrušené hře 😀

  • onik81 napsal:

   dám příklady od konkurence, kde hry chrlí, že je nestíhám hrát: Tomb raider, Uncharted, Rachet a clank, MGS, Halo, Last of us, Forza, Gran turismo……

   Na xboxu, PS3 hraju už jen to nej z nej, páč bych neměl čas na vše. Na wiiU mám dohraný Zombiu (celkem blbost) a rozjel jsem Mario bros U a Mario world. Pořídit si další hru nemůžu, protože vlastně nic není. Na 3DSku mám Mario bros 2 a lákají mě další dvě plošinovky. Konec. Mám ty konzole rád, ale podpora je katastrofální.

   • honza napsal:

    Tyhle rádoby „cool“ hry holt vycházejí u konkurence, pokud chceš hrát takové, pak je Nintendo špatnou volbou. Na Nintendu vládne jiný styl her a proto ho někteří lidé mají tak rádi.

    Jinak bych na Wii U doporučil Pikmin 3, The Wonderful 101, Zelda: Wind Waker. Případně na 3DS hry Luigi’s Mansion 2, Kid Icarus: Uprising, Zelda: Link Between Worlds nebo Mario & Luigi: Dream Team Bros. Věřím, že budeš příjemně překvapen.

    • onik81 napsal:

     Právě jsi vyjmenoval vše, co ta konzole za ty roky má. Pominuli Maria.
     Nintendu vládne jiný typ her nejen díky značkám, které na nás Nintendo chrlí každý rok (důvod, proč jsem si wiiu a 3ds koupil), ale hlavně pro neschopnost zajistit dostatek nových skvělých her od cizích firem. Momentálně je wiiu mrtvá konzole a jde jen o to, kdy dojde k masivnímu zlevnění a natažení umírání nebo vydání nové konzole. Hry, které jsem psal, byly příklady. Ať už si myslíš co chceš, Nintendo se bez her podobného ražení neobejde a povede to jen ke krachu. Už jednou bylo na prodej a díky Wii se tak nestalo.
     Kdyby nebylo 3DS, Nintendo dávno skončilo. Zaměření na děti, které se jin kvůli vlastní neschopnost nepodařilo změnit, je také jeden z důvodů, proč jsou kde jsou 😉

     • Mr. Gray napsal:

      onik81: Meleš tu nesmysly. Hry které jmenoval Honza jsou prvotřídní kousky (dokud nevyzkoušíš, nepochopíš) a mimo Kid Icarus vyšly všechny v posledním roce. Teď mi vyjmenuj prvotřídní kousky konkurence, které vyšly v minulém roce. Opravdu jich bude o tolik víc?
      Wii U je na trhu něco málo přes rok. Fakt si myslíš, že po roce bude mít tolik her, co má PS3 po 8 letech?

 3. Pisskot napsal:

  Maple Story jsem hrál na DS takže jestli bude nové na 3DS tak kupuji!

 4. Izzy napsal:

  Já tohle pařil na pc a taky se mi to zdálo super. 3DS bych jenom uvítal. 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *