Miiverse na 3DS — video, screenshoty

Dnes ráno vyšel nový firmware pro Nintendo 3DS, čáslo verze 7.0.0-13 a hlavní novinkou je podpora služby Miiverse. Zde je video a screenshoty z nové verze:

Štítky: ,

10× okomentováno Miiverse na 3DS — video, screenshoty

 1. vtipoman napsal:

  Upozorňuju, že v oficiálním oznámení na miiverse je napsané, že se nesmí vyměňovat friend cody, kdyby si někdo nevšiml…

  Jinak je to awesome, ale už se těším, jak to budu mít na velké obrazovce… 🙂

  • Laethnes napsal:

   Jj a už jsem na netu viděl nějaké ty reporty lidí, co dostali za jejich poslání napomenutí… a navíc vytvořením NNID se ti uzamkne region na 3DSku… a pokud si nevytvoříš účet, nemůžeš si stáhnout dema ani aplikace zdarma (ale placené aplikace už zase ano, to zas Nintendo preferuje peníze nad maximálním omezováním -.-)… Jako Nintendo asi chce, abych se z fanboye stal hater -.-; … (Už tak jsem trochu uvažoval nad PSP Vita a jediné, co mne drží zpět jsou Pokémoni, Zelda (byť ta poslední je pro mne zklamáním) a to, že Sony už zřejmě Vita nezajímá.)

   Na druhou stranu poslední update přinesl pár pěkných věcí, jako je L+R pro foťák (už konečně žádné nechtěné spuštění, yay 🙂 ) a odstranění omezení max 5 system transferů (což sice nejspíše nevyužiji, ale odstranění restrikce od N je příjemná a nečekaná změna — a v odstranění regionálních zámků už ani nedoufám :3).

   • daveldvd napsal:

    Ohledně Vity řeknu to takhle Sony se o Vitu stará víc než o své věci co jim můžou vydělat a můžou být užitečný furt slepě věří v tuto katastrofu jakou Vita je navíc kdyby jsi koupil Vita hovno si zahraješ takže neni důvod uvažovat.

 2. Chips07 napsal:

  odstratraníní omezení u system transfer je skvělý nápad..pro ty co si pořizuji spousty 3dsek..

 3. Forest1 napsal:

  K cemu to je kdyz nemuzu menit FC? 😀

 4. daveldvd napsal:

  Z toho jak jsem to tak četl mě trochu štve že když si dám českou republiku tak nebudu moc používat anglický nintendo club a když si dám anglický nebudu moc doufat v české peněžní eshop karty 😀 Pokud se pletu tak my vysvětlete jak to je.

 5. Miso Ramen napsal:

  Region sem si nechal na UK, už tam mám něco nakoupeno a když mi to zahlásilo, že to sice po změně regionu a vytvoření NID používat můžu, ale už to znova nestáhnu, tak bych někoho nakopal. Stejně jako když máte nějakou měnu na více shopech tak s NID zůstane jen ten aktuální a o ostatní přijdete.. sranda.
  Stejně nepočítám, že by se v té naší republice (shopu) dělo něco tak zvláštního že bych ho potřeboval 😀

 6. Warp napsal:

  Takže pokud mám 2 hry získané přes akci Nintendo Clubu v UK, tak už je pod českým účtem nikdy nestáhnu? To je super 🙂 Chci český účet. Můžete to někdo v podobné situaci potvrdit nebo vyvrátit?

  • honza napsal:

   Hry jsou zamknuté na konzoli, ne na účet. Takže pokud bude pořadí akcí nejprve stažení her získaných z klubu a až potom zamknutí 3DS na české ID, tak ti hry v 3DS-ku zůstanou (a dokonce i když je smažeš, budeš si je moci znova stáhnout).

 7. Sis napsal:

  jee, ten system transfer je bomba, ja jsem na svym 3DS XL uz na patem, tak jsem nemohl menit. Znamena to tedy, ze ted si ucet muzu zase prevest na dalsi 3ds?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *