Monster Hunter XX — Switch vs. 3DS

Štítky: ,

6× okomentováno Monster Hunter XX — Switch vs. 3DS

 1. Chocha napsal:

  Škoda že je nám to úplně k ničemu. MH sluší handheld. MH world poridim i s ps4, ale proč nebude na ps vita ???? To je jak Mario run. Ano je to mario, ale … . Rad bych zůstal u N a koupil Switch. MH XX je to na co sem se mega těšil. Aspoň he ten MH Story bude uz v září.

  • seth123 napsal:

   a to je problém si sebou vzít switche? Demo slušně běželo v handhald módu. Navíc konečně můžeš hrát na ovladači a né na titěrném 3DS

   • Oberon napsal:

    3DS zavřu a strčím do kapsy, dokonce i XLko a nemusím se starat, na Switch bych si musel koupit obal a stejně se mi nevleze nikam.

    Můžu přidělat baterku na WiiU a taky si to pak můžu vzít ven a tvářit se že je to přenosná konzole, protože jsem ji přenesl, ale víš jak…

    (i když dát na WiiU baterku jsem zkoušel, konzoli jem měl v batohu a hrál jsem na ovladači – jde to, ale dře to 😀 )

    • seth123 napsal:

     chápu na co narážíš ale tímto problémem netrpím, vždy když cestuju mám batoh, nikdy bych neudělla takovou hroznou věc mojemu 3DS a strčil ho do kapse 😀 .

  • Oberon napsal:

   MH Story jsem koupil hned jak vyšlo v JAP, hezké chvíli jsem si zahrál, ale kámen nůžky papír mě po pár hodinách omrzely, z MH to má potvory a lehké kraftění… je to hodně ořezané a spíš pro mladší k nalákání na MH sérii.

 2. Simket napsal:

  ja si to stopro kupim na switch… bude to příjemná změna

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *