Next Level Games: teď děláme jen hry pro Nintendo

Luigi's Mansion 2

Studio Next Level Games je nezávislou vývojářskou firmou situovanou v kanadském Vancouveru a i když většinu her dělali pro Nintendo, najdou se mezi jeho produkty i hry pro jiné vydavatele nebo platformy (např. Captain America: Super Soldier pro Segu na PS3/X360). Nicméně po loňské výborné hře Luigi’s Mansion 2, kterou dělalo právě toto studio, jsme doufali, že spolupráce studia s Nintendem bude ještě intenzivnější. A vypadá to, že tomu tak bude.

Jason Carr, spoluzakladatel Next Level Games, v čerstvém rozhovoru pro Gamasutru řekl: „Teď děláme jen produkty pro Nintendo“ a pokračoval o tom, jak je studio spokojené ohledně spolupráce s Nintendem.

„Jsme absolutně šťastní z naší spolupráce s Nintendem. Nemáme žádný důvod dívat se někam jinam. Poskytují nám lepší a lepší značky, na kterých můžeme pracovat a dokud budeme schopni na nich stavět dobré hry, pak nemáme žádný důvod řešit cokoliv jiného.

Je mnoho výhod ze spolupráce s first party. Nintendo je skvělé. Dají vám dost času na to, aby hra byla dobrá. Dělají svou práci skutečně skvěle — Wii bylo velmi úspěšné, DS také bylo velmi úspěšné, Wii U sice nemělo silný start, ale my věříme, že přijdou s něčím, co situaci rozproudí, no a 3DS bylo úžasným systémem, na kterém jsme pracovali.“

Zdroj

Štítky: ,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *