Nintendo zkoumá možnost podpory Unity 3D pro 3DS

Unity-3DS

Unity 3D je na Wii U dostupné již delší dobu a zajistilo solidní množství nezávislých her pro platformu. Damon Baker z amerického Nintenda řekl v rozhovoru pro Siliconeru, že firma v této chvíli řeší, jestli by Unity 3D mohlo podporovat také 3DS-ko.

„Už jsme to začali diskutovat a řešíme to. Naší prioritou bylo zajistit podporu Unity pro Wii U, aby byla hotová a k dispozici. Protože pro to potřebujeme testovací prostředí, tak nějakou dobu trvalo, než bylo Unity pro Wii U hotovo, takže jsme to mohli skutečně otestovat. Ale to je nyní dostupné a proto vidíte spoustu herních kandidátů, které právě nyní vstupují do schvalovacího procesu.

Nyní se můžeme posunout k dalším platformám a řešit, jestli je možné je mít kompatibilní, ať už s Unity nebo s jiným dostupným middlewarem.

Takže 3DS je pro nás samozřejmě skvělou platformou, u níž máme širokou hráčskou základnu a chceme toho využít. Máme spoustu vývojářů, kteří by toho chtěli využít. Takže na tom pracujeme. Ale nemůžeme v této chvíli nic oznámit.“

Zdroj

Štítky:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *