Nocturnal nemá plány pro 3DS, ale pokud se bude dařit Flowerworks HD, zváží další hry pro Wii U

large

„Co se týká tvorby studia Nocturnal pro konzoli Wii U, vše záleží na tom, jak dobře se bude prodávat Flowerworks HD. Protože devkity máme zapůjčené a pokud budeme chtít pokračovat s vývojem, budeme si je muset koupit. A vývoj nových her je drahý, bez ohledu na to, jak jsou levné.

Takže bych byl rád, kdyby Flowerworks dosáhly určitých prodejních cílů, než slíbíme další projekty. Jsem optimistický a věřím, že je to možné, ale nemůžeme nic slíbit, než se tak skutečně stane. Pokud se tak stane, pak je spousta potenciálních budoucích projektů. Máme epické RPG, které je skoro dokončené a velmi rád bych ho měl i pro Wii U. Máme pokračování hry, o které možná nikdo neslyšel — Timegap-X — což je hra, na které jsem pracoval před 20 lety pro (australský 8-bitový počítač) Microbee. Je to ve 2D světě s 3D grafikou a něco mezi Gradiusem a Metroidem. Také máme pár nápadů na využití GamePadu, jaké by nebylo možné na žádné jiné konzoli.

A pár dalších projektů, o kterých zatím nechci vůbec mluvit, ale potenciálně mají větší rozsah a zahrnovaly by zapojení komunity do vývoje. Máme spoustu nápadů!

Co se týká 3DS, obávám se, že na to teď nemáme kapacitu.“ — Michael Shamgar

Zdroj

Štítky:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *