Prodejní čísla hry Sonic: Lost World

Sonic

Po včerejším oznámení Sonic Boom, SEGA prozradila kolik se prodalo další Wii U a 3DS exkluzivní hry Sonic: Lost World za rok 2013. Na to jak vcelku nepříznivé recenze hra dostávala, myslím že prodeje jsou slušné na 2 měsíce. Hra prodala celkově něco málo přes 640 000 kusů z toho přes 50% prodejů tvoří 3DS verze.  Díky tomu se stala druhou nejprodávanější hrou pro firmu SEGA za rok 2013 hned za Football Manager 2014 na PC. A ještě byla řečena informace že Sonic & All-Stars Racing Transformed, který vyšel koncem roku 2012 na všechny platformy prodal přes milión kusů, z toho 260 000 se prodalo na Wii U. Co říkáte na prodejní čísla. Myslíte že Sonic: Lost World měl prodat víc či míň ?

Štítky:

5× okomentováno Prodejní čísla hry Sonic: Lost World

 1. Mr. Gray napsal:

  Já jim to přeju. Kdybych na to měl čas, tak to taky koupím. Jsem rád, že se jim daří a že jsou s prodeji spokojení.

 2. seth123 napsal:

  takove prodeje si lost world ani nezaslouzi, predchozi generation byl podstatne lepsi

 3. kosmik napsal:

  mal som demo a nebavilo ma…tak isto ani hodnotenia nejsu bohvie ake

 4. El_Scorpio napsal:

  Ja som tiež hral demo Lost Wold (3DS) a presvedčilo ma o kúpe! Konečne plnohodnotný port z veľkej verzie. Dabované prestrihové scény (textovanie patrí do dejín), slušné 3D levely a super muzika… Ale treba podotknúť, že nie som žiadny dlhoročný Sonicov fanúšik, len bežný hráč. Je to moc fajn postavička, sympatická, roztomilá a cool zároveň. Navyše rýchlosť apeluje ako deťom tak aj dospelákom a nikdy neomrzí. Ak sa spraví dobrý level design, tak Sonic bude nezastaviteľný naveky 😉

 5. Wunderpepi napsal:

  Taky jim to přeju, ale dle mého názoru je velký rozdíl mezi verzí na Wii U a 3DS. Na Wii U mi to připadalo nehorázně chaotické a zmatené, zatímco na 3DS se z toho vyklubala zajímavá a originálně řešená plošinovka.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *