Rumor: Mario Kart 8 a Super Smash Bros. vyjdou na jaře 2014

A je tu celkem povzbudivá zpráva. Bernd Fakesch je Generální Manager německé pobočky Nintenda a možná omylem prozradil něco co neměl. Když hovořil jak se Nintendo tyto vánoce soustředí na propagaci rodinných her jako Wii Party U, Wii Sports Club, Wii Fit U a samozřejmě Super Mario 3D World. Tak potom řekl že Nintendo chystá na Jaro roku 2014 přinést na Wii U dvě velké hry v podobě Mario Kart 8 a Super Smash Bros.

Samozřejmě není to potvrzené, protože když na to bylo potom Nintendo tázáno, aby to potvrdilo tak mlčelo. Ale dávalo by to smysl v tom že se Nintendo chystá udělat příští rok to samé co udělalo tento rok s Nintendem 3DS a to sice že každé max. 2 měsíce vyšla jedna velká hra.

Štítky: , , , , ,

5× okomentováno Rumor: Mario Kart 8 a Super Smash Bros. vyjdou na jaře 2014

 1. adam napsal:

  to se určitě nestane

 2. Zayl napsal:

  Tak trochu se obávám třech věcí: 1) Hra nebude zas tak odlišná oproti původním verzím kromě grafiky, mám pocit, že bylo naznačeno, že singleplayer nebude tak rozsáhlý jako subspace emissary v Brawlu, ale dá se to přežít, hlavně když bude dobrý a zábavný multiplayer, který snad bude mít dost novinek, aby mě stále bavil.
  2) Sakurai má rád hry vydané až poté, co splňují jeho standarty, takže je to docela náchylné na odlložení. Snad to ale znamená, že se tím nenaplní první obava.
  3) Wii U verze vyjde podle mě dříve než 3DS. neboť je potřebná mnohem více. Vzhledem k tomu, že mám jen 3DS by mě to docela mrzelo.

 3. Hue napsal:

  No jaro je do 20. června, takže to by snad mohli stihnout…

 4. Poseidon napsal:

  Třeba se to tak stane, že budou vycházet každou chvíli nové hry – bohužel se obávám zkrácení singlu v super smash bros, že odradí zákazníky – tedy mě to odradilo, nejvíc jsem hrál sám v singlu. Navíc singl příběh byl SUPER, takhle o Smashi uvažuji jedině z druhé ruky za nízkou cenu :(. Změn v Mario Kart 8, také není mnoho a o hře za plnou cenu neuvažuji, ale třeba na Karty změním názor.

 5. Mr. Gray napsal:

  No vida, já se bláhově domníval, že to budou hlavní hity na Vánoce. Furt jsem nějak napřed. Smash beru kvůli srazům. MK asi vynechám, nemám na závodění doma čas…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *