Dragon Quest Monsters: Joker 2 — evropské datum

Hra Dragon Quest Monsters: Joker 2 bude po Americe a Japonsku vydána i v našich končinách — evropské Nintendo dnes oznámilo, že se tak stane 7. října. Zajímavé na tom rozhodně je, že oznámení přišlo od Nintenda a ne od Square-Enix, je tedy docela možné, že vydavatelem hry zde bude samo Nintendo.

Titul je vedlejší řadou známé série Dragon Quest a budete v něm chytat a trénovat divoká monstra, abyste postavili tým a utkali se v tradičním závodě o nejlepšího skauta. Podle popisu bych tedy řekl, že se jedná o křížení Dragon Questu s Pokémony. Monstra budete moci získávat nejen tradičním způsobem ve hře, ale také s nimi budete moci online obchodovat přes Nintendo Wi-Fi Connection. To ale není vše, pokud máte Dragon Quest IX nebo Dragon Quest VI, pak budete moci přes Tag Mode (předchůdce technologie StreetPass na Nintendu DS) získat přišery i z těchto her.

Uveďme ještě, že tato hra se stala v Japonsku úspěchem, prodalo se jí tam milion a čtvrt kusů a v čerstvě tam vyšla její rozšířená aktualizace s přídavkem Professional. Nyní tedy původní hra míří do Ameriky a Evropy.

Zdroj

Štítky: , , ,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *