Návody

Návody ke hrám.

Jak zprovoznit StreetPass Relay u vás doma

Česká republika nepatří mezi země, kde je 3DS hodně rozšířené a sbírání StreetPass hitů by bylo na každodenním pořádku. Pokud nežijete ve velkém městě, v kterém se fanoušci zorganizovali k pořádání pravidelných srazů (Praha, Brno, Olomouc), pak asi mnoho příležitostí získávat StreetPass hity nemáte a na svém handheldu máte nejspíš StreetPass Plazu docela prázdnou, puzzle dílků málo, ve hrách StreetPass data chybí atd.

To se ale nyní může změnit. Nintendo před pár týdny spustilo v rámci svých Wi-Fi sítí Nintendo Zone novou službu StreetPass Relay, která umožňuje sbírat hity v těchto místech, i když v nich zrovna nikdo jiný s 3DS není. Funguje to jednoduše: pokud se ocitnete v Nintendo Zóně, dostanete StreetPass od předchozího 3DS, které se v ní objevilo; a váš StreetPass je naopak uložen pro příštího návštěvníka.

StreetPass Relay

Opět zde narážíme na problém, že Nintendo Zóny v Česku nejsou, ale s trochou snahy (s trochou podvádění) si můžete vyrobit Nintendo Zone u vás doma a to i s podporou StreetPass Relay. Pokud to uděláte, budete dostávat hity pravidelně každý den. Sám jsem to vyzkoušel a nyní u mě doma tato služba funguje, už jsem přes ni získal 5 hitů včetně dvou růžových puzzle dílků. Podělím se s vámi tedy o návod, jak na to.

Pokračování článku 

Štítky:

Agatha Christie and Then There Were None — návod na hru

Obsah

 1. Návod
  1. Kapitola 1
  2. Kapitola 2
  3. Kapitola 3
  4. Kapitola 4
  5. Kapitola 5
  6. Kapitola 6
  7. Kapitola 7
  8. Kapitola 8
  9. Kapitola 9
  10. Kapitola 10
 2. Zakončení

Pokračování článku 

Štítky:

Raving Rabbids: Travel In Time — návod na hru

Obsah

 1. Ovládání
 2. Minihry
  1. Bouncearium
  2. Shootarium
  3. Flyarium
  4. Runarium
  5. Hookarium
 3. Kostýmy
 4. Trofeje
  1. Hlavní hala
  2. Bouncearium
  3. Shootarium
  4. Flyarium
  5. Runarium
  6. Hookarium

Pokračování článku 

Štítky: ,

Professor Layton and the Curious Village — návod na hru

Po nějaké době zde máme další návod od xDanteho, tentokrát na oblíbenou logickou hru Professor Layton and the Curious Village (první díl ze série). Návod je opět k dispozici buď ve formáte PDF ke stažení nebo přímo uvnitř tohoto příspěvku.

Professor Layton and the Curious Village

Pokračování článku 

Štítky: ,

Secret Files: Tunguska — návod na hru

Dnešním dnem uzavíráme archiv návodů od xDanteho, čímž chci říct, že jsme vyčerpali všechny návody, které dříve sepsal a dal nyní k dispozici. xDante ale slíbil návody nové, které právě píše, takže se na další práci těšíme! V každém případě za všechny návody děkujeme.

Dnešní návod je na adventuru Secret Files: Tunguska. Jako vždy je k dispozici jako PDF nebo také přímo jako text uvniř příspěvku.

Secret Files – Tunguska

Pokračování článku 

Štítky:

Resident Evil: The Darkside Chronicles — návod ke hře

Máme zde druhý návod od xDanteho a to na velmi vysoce hodnocenou kolejnicovou střílečku Resident Evil: The Darkside Chronicles od firmy Capcom. Návod je opět k dispozici ve formátu PDF i přímo textem.

Resident Evil – The Darkside Chronicles

Návod ve formě textu najdete vzhledem k jeho rozsahu opět uvnitř příspěvku.

Pokračování článku 

Štítky: ,

Kid Icarus — jak začít

Kid Icarus je legendární hra, která původně vyšla na NES a ve své době si získala sympatie mnoha hráčů. Nedávno se mi podařilo hru úspěšně dohrát a musím uznat, že se jedná o krásný kus softwaru, který může oslovit i dnešní hráče (nejen pamětníky). Hra je na svou dobu velmi hratelná a grafické prvky dodávají hře smrnc. Hře velmi sluší předělání do 3D a vývojáři navíc přidali na pozadí nějaké obrazy. Sice tím hra ztratila na své temnosti, ale nyní má člověk pocit, že se pohybue v rámci uměleckého díla (v jedné scenérii dokonce zapadá slunce).Přesto chápu pocity dnešních hráčů, kteří si této hře často vylámou zuby. Přináším Vám tedy několik typů, jak začít tuto hru hrát a překonat počáteční potíže.
Abyste si hru Kid Icarus oblíbili, stačí vám jen začít hrát a osvojit si několik základních poznatků. Mnohé z těchto poznatků si můžete přečíst v manuálu (je v softwarové podobě součástí hry). Kdo nechce číst manuál, může si přečíst několik následujících řádek. Případné další dotazy mohu zodpovědět pod článkem.

Obtížnost

Kid Icarus není tak obtížná hra, jak se může na první pohled zdát. Problém začínajících hráčů je v tom, že na celé hře jsou nejtěžší první tři levely. Zde jsou důvody, proč to tak je:

Pokračování článku 

Štítky: ,
 • Strana 1 z 2
 • 1
 • 2
 • >