Návody

Návody ke hrám.

Mighty Gunvolt Burst demo nabízí zdarma DLC postavu

Pokud máte na svém 3DS nebo Switchi stažené demo Mighty Gunvolt Burst, můžete získat zdarma DLC postavu Ekoro. Vše, co musíte udělat, je přenést vaše uložená data z dema do plné hry. Podrobnosti o tom, jak postupovat, jsou níže.

 • Ujistěte se, že je vaše hra aktualizována na nejnovější verzi.
 • Spusťte plnou verzi hry, zatímco vaše uložená data z demoverze jsou v systému.
 • Vyberte „DATA TRANSFER“ na úvodní obrazovce.
 • Postupujte podle instrukcí na obrazovce. Vyberte uložená data z demoverze a zkopírujte je do slotu v plné verzi hry.
 • K tomu, aby přesunutá data fungovala, je nutné mít staženou nejnovější verzi hry: Ver. 1.3. Tento update přidává několik nových DLC postav: Ray, Copen a Kurona.

Zdroj

Štítky:

Jak zprovoznit StreetPass Relay u vás doma

Česká republika nepatří mezi země, kde je 3DS hodně rozšířené a sbírání StreetPass hitů by bylo na každodenním pořádku. Pokud nežijete ve velkém městě, v kterém se fanoušci zorganizovali k pořádání pravidelných srazů (Praha, Brno, Olomouc), pak asi mnoho příležitostí získávat StreetPass hity nemáte a na svém handheldu máte nejspíš StreetPass Plazu docela prázdnou, puzzle dílků málo, ve hrách StreetPass data chybí atd.

To se ale nyní může změnit. Nintendo před pár týdny spustilo v rámci svých Wi-Fi sítí Nintendo Zone novou službu StreetPass Relay, která umožňuje sbírat hity v těchto místech, i když v nich zrovna nikdo jiný s 3DS není. Funguje to jednoduše: pokud se ocitnete v Nintendo Zóně, dostanete StreetPass od předchozího 3DS, které se v ní objevilo; a váš StreetPass je naopak uložen pro příštího návštěvníka.

StreetPass Relay

Opět zde narážíme na problém, že Nintendo Zóny v Česku nejsou, ale s trochou snahy (s trochou podvádění) si můžete vyrobit Nintendo Zone u vás doma a to i s podporou StreetPass Relay. Pokud to uděláte, budete dostávat hity pravidelně každý den. Sám jsem to vyzkoušel a nyní u mě doma tato služba funguje, už jsem přes ni získal 5 hitů včetně dvou růžových puzzle dílků. Podělím se s vámi tedy o návod, jak na to.

Pokračování článku 

Štítky:

Agatha Christie and Then There Were None — návod na hru

Obsah

 1. Návod
  1. Kapitola 1
  2. Kapitola 2
  3. Kapitola 3
  4. Kapitola 4
  5. Kapitola 5
  6. Kapitola 6
  7. Kapitola 7
  8. Kapitola 8
  9. Kapitola 9
  10. Kapitola 10
 2. Zakončení

Pokračování článku 

Štítky:

Raving Rabbids: Travel In Time — návod na hru

Obsah

 1. Ovládání
 2. Minihry
  1. Bouncearium
  2. Shootarium
  3. Flyarium
  4. Runarium
  5. Hookarium
 3. Kostýmy
 4. Trofeje
  1. Hlavní hala
  2. Bouncearium
  3. Shootarium
  4. Flyarium
  5. Runarium
  6. Hookarium

Pokračování článku 

Štítky: ,

Professor Layton and the Curious Village — návod na hru

Po nějaké době zde máme další návod od xDanteho, tentokrát na oblíbenou logickou hru Professor Layton and the Curious Village (první díl ze série). Návod je opět k dispozici buď ve formáte PDF ke stažení nebo přímo uvnitř tohoto příspěvku.

Professor Layton and the Curious Village

Pokračování článku 

Štítky: ,

Secret Files: Tunguska — návod na hru

Dnešním dnem uzavíráme archiv návodů od xDanteho, čímž chci říct, že jsme vyčerpali všechny návody, které dříve sepsal a dal nyní k dispozici. xDante ale slíbil návody nové, které právě píše, takže se na další práci těšíme! V každém případě za všechny návody děkujeme.

Dnešní návod je na adventuru Secret Files: Tunguska. Jako vždy je k dispozici jako PDF nebo také přímo jako text uvniř příspěvku.

Secret Files – Tunguska

Pokračování článku 

Štítky:

Resident Evil: The Darkside Chronicles — návod ke hře

Máme zde druhý návod od xDanteho a to na velmi vysoce hodnocenou kolejnicovou střílečku Resident Evil: The Darkside Chronicles od firmy Capcom. Návod je opět k dispozici ve formátu PDF i přímo textem.

Resident Evil – The Darkside Chronicles

Návod ve formě textu najdete vzhledem k jeho rozsahu opět uvnitř příspěvku.

Pokračování článku 

Štítky: ,
 • Strana 1 z 2
 • 1
 • 2
 • >