Novinky

Novinky ze světa Nintenda a videoher.

Odhaleny Tiki, Caeda pro Fire Emblem Warriors

Na začátku výstavy Tokyo Game Show odhalilo Koei-Tecmo novou hratelnou postavu pro Fire Emblem Warriors — Celicu. Nezůstalo ale jen u ní, v průběhu víkendu firma odhalila další dvě postavy: Tiki a Caedu. Obě postavy již dříve leakly skrz jiné zdroje: Tiki se objevila na boxartu hry a Caeda v posledním Nintendo Directu. Nyní je tedy oficiálně potvrzené, že ve hře budou.

Zdroj

Štítky: ,

Inside vyjde pro Switch

Kriticky vysoce hodnocená hra Inside vyjde pro Switch — v rozhovoru pro Famitsu to potvrdil režisér Arnt Jensen. Připomeňme, že Inside je druhou hrou studia Playdead po hře Limbo. Datum vydání ani jiné detaily Switch verze nebyly uvedeny, tak si dejme alespoň trailer pro jiné platformy:

Zdroj

Štítky:

Oznámeno Witch & Hero III pro 3DS

Studio Flyhigh Works se pochlubilo, že první dva díly Witch & Hero prodaly již přes 150 tisíc kopií. Vývojáři současně oznámili třetí díl, který je ve vývoji opět pro Nintendo 3DS. První dva díly byly lokalizovány, takže lze předpokládat, že se stejné péče dočká i trojka.

Zdroj

Štítky: ,

Oznámen Attack on Titan 2 po Switch

Koei Tecmo na výstavě Tokyo Game Show oznámila hru Attack on Titan 2 pro Nintendo Switch. Již dříve byla tato hra oznámena pro PS4, PSVita a Steam a to včetně vydání v Evropě a Americe, takže lze očekávat, že i Switch verze vyjde v našem regionu. Hra by měla vyjít začátkem příštího roku.

Zde je původní trailer z prvního oznámení hry:

Zdroj

Štítky:

Nintendo Account nyní podporuje dvoufaktorovou autentizaci

Nintendo přidalo k účtům Nintendo Account možnost dvoufaktorové autentizace. Můžete si ji zapnout zde a pokud tak učiníte, při přihlášení k účtu budete muset zadat ještě PIN, který se vám zobrazí v aplikaci pro smartphone.

Dvoufaktorová autentizace je volitelným prvkem. Je na vašem rozhodnutí, jestli ji budete používat.

Zdroj

Producent The Evil Within 2: „Verze pro Switch by byla zajímavá“

Shinji Mikami je legendou, která u Capcomu pracovala na mnoha hrách ze série Resident Evil. Mikami posléze z Capcomu odešel, založil vlastní studio Tango Gameworks a ve spolupráci s Bethesdou vydal hru The Evil Within. Příští měsíc navíc vyjde pokračování této hry.

Nyní byl Mikami dotázán, jestli je šance spatřit tuto hru také na Switchi. Na to odpověděl…

„Myslím, že verze pro Switch by byla zajímavá. Rád bych to zkusil, pokud bych dostal příležitost.“

Mikami nicméně zmínil, že Switch zatím ani nevlastní. Už na něm sice prošel Zeldu: Breath of the Wild, to si ale Switch půjčil od kolegy z práce.

Zdroj

Štítky:

Odhaleni vývojáři Switch verzí Rocket League a DOOM

Oddělení Digital Foundry patřící britskému Eurogameru vypátralo, které vývojové studio pracuje na portu Switche pro DOOM. Předpokládalo se, že to není žádné interní studio Bethesdy a to se nyní také potvrdilo. DOOM pro Switch dělá studio Panic Button.

A DOOM není jedinou hrou, kterou tito vývojáři na Switch portují. Stejné studio také připravuje port Rocket League pro Switch.

Psyonix a Bethesda tedy budou vydavateli hry, vývoj ovšem svěřili externímu studiu Panic Button.

Zdroj

Štítky: ,