Rumors

Neověřené spekulace, aneb jedna paní povídala…

Třetí generace Pokémonů se do Pokémon GO dostane nejspíš na Halloween

Datamineři se vrhli na aktualizovanou mobilní hru Pokémon GO a vyšťourali loadingový obrázek, který má strašidelnou atmosféru a současně ukazuje Duskulla, Dusclopse, Shuppet, Banette a Sableye — to jsou Pokémoni 3. generace, kteří ve hře zatím nejsou. Niantic nedávno teasoval, že 3. generace Pokémonů by se do hry mohla dostat brzy, z atmosféry screenu lze odhadnout, že by se tak mohlo stát okolo Halloweenu.

Zdroj

Štítky: ,

Super Putty Squad míří na Switch

Podle stránky na britské pobočce Amazonu vyjde hra Super Putty Squad pro Nintendo Switch. Připomeňme, že hra vyšla poprvé pro SNES v roce 1994, poté se podívala na řadu dalších platforem včetně například 3DS. Lze předpokládat, že Switch verze bude založena na remaku a ne na původní verzi.

Zdroj

Štítky:

Rumor — nové hry od Level-5 pro platformy Nintenda

Nejnovější číslo časopisu License! Global přináší článek o studiu Level-5 a zjevně se redaktoři dopátrali k určitým zatím oficiálně neoznámeným novinkým.

Podle článku Level-5 chystá novou hru v sérii Professor Layton, hra by měla vyjít koncem léta 2018. Více detailů není uvedeno.

Dále časopis píše o tom, co se chystá se sérií Inazuma Eleven. Již dříve bylo naznačeno, že se chystá nová hra v této sérii, článek uvádí, že hra vyjde pro platformy Nintenda.

Nakonec článek uvádí, že Level-5 chystá lokalizaci nové značky The Snack World, ta by na západních trzích měla vyjít v roce 2018 nebo 2019.

Jelikož Level-5 nic oficiálního neoznámil, budeme všechny tyto informace považovat za spekulace.

Zdroj

Štítky: , , ,

Rumor — Grand Theft Auto V míří na Switch

Stejný zdroj, který správně předpověděl vydání L.A. Noire pro Switch, nyní přichází s novou spekulací, podle níž další AAA hra, která zamíří na aktuální konzoli Nintenda, bude Grand theft Auto V. Svou informaci nicméně doplnil slovy „Mějte trpělivost,“ takže pokud je jeho spekulace pravdivá, pak si asi i tak budeme muset nějakou dobu počkat — buď na oficiální oznámení, nebo přinejmenším na samotnou hru.

Zdroj

Štítky: ,

Rumor — odhalen způsob, jak zprovoznit Golf ve Switchi

Před pár dny bylo dataminery objeveno, že firmware Switche obsahuje NES verzi hry Golf. Nyní to vypadá, že se podařilo najít způsob, jak hru v konzoli vyvolat — i když většině fanoušků to bohužel nebude fungovat.

Vypadá to, že je zapotřebí nastavit interní síťové hodiny na Switchi na 11. července — to je den, kdy zemřel Satoru Iwata. Nicméně, pokud připojíte Switch k internetu, pak se tyto hodiny nastaví samy a není možné je na 11. července posunout. Jediným způsobem je tedy vyzkoušet to na Switchi, který ještě nebyl připojen k internetu.

Navíc, firmware Switche musí být ve verzi 1.0.0, v pozdějších firmwarech to již nefunguje.

Pokud jsou obě uvedené podmínky splněny, je zapotřebí odpojit Joy-Cony od těla Switche a provést s nimi pohyb, který Iwata používal v Nintendo Directech. Tím se vyvolá hra Golf.

Zde je video, které ukazuje Golf běžící na Switchi:

Zdroj

Štítky: , ,

Rumor — vyjde Doom pro Switch 13. prosince?

Český online obchod s videohrami Kuma.cz uvedl u hry DOOM pro Switch datum vydání 13. prosince. Je otázkou, jestli skrz tento obchod skutečně prosáklo datum vydání, nebo tam jen webmaster něco prsknul. Osobně bych to tipl spíš na tu druhou možnost — 13. prosince je středa a to žádné hry pro platformy Nintenda nevycházejí.

Zdroj

Štítky:

Rumor — indie vývojář naznačuje, že Nintendo chystá systém achievementů

Indie studio Lichthund vydalo minulý týden na eShopu hru Lichtspeer: Double Speer Edition. Stejní vývojáři také zveřejnili překvapivý příspěvek na diskuzní službě Reddit AMA. Tam píší…

Nintendo nemá oficiální podporu pro Achievementy a Leaderboardy jako Sony nebo Microsoft, ale víme, že to chystají.

…Jejda.

Pojďme dál. Nic jste neviděli.

P.S.: Ale vážně — mám skutečně silný pocit, že to několikrát naznačili.

Rozhodně se nejedná o oficiální oznámení takové služby a je otázkou, jak by v případě Nintenda něco takového vypadalo (viz zvláštní přístup Nintenda k řešení např. online chatu).

Zdroj

Rumor — kódová jména pro chystané bojovníky do ARMS

Splatoon 2 není jedinou hrou, která čelí masivnímu dataminingu. Pozornost patří také hře ARMS, jelikož i pro ni Nintendo chystá nový obsah. Podle nových zpráv datamineři ze hry získali seznam 20 kódových jmen bojovníků — někteří už ve hře jsou, jiní ještě ne. Je tedy docela možné, že právě ti do hry přibudou a tolik bojovníků hra nakonec nabídne.

Zde je celý seznam:

Belt (Max Brass)
Chain
Coil
DNA (Helix)
Hair (Twintelle)
Mee (Min Min)
Mummy (Mummy)
Ninja (Ninjara)
Plant
Police (Byte and Bark)
Ribbon (Ribbon Girl)
Robo
Scroll
Snake (Kid Cobra)
Spring (Spring Man)
Sumo
Surprise
Sweet
Twintale
Worker (Mechanica)

Lze si všimnou, že v seznamu se nachází dvakrát Twintelle, nicméně postava vyvíjená pod kódovým označením Hair je zjevně finální verzí této postavy. Otázkou je, čím je druhá uvedená postava, jestli starší testovací verzí nebo úplně jinou postavou.

V aktualizaci se také nacházejí jiná dvě jména, i když nejsou součástí výše uvedeného seznamu, takže je otázkou, jestli to také mají být bojovníci nebo něco jiného.

BossHead (Hedlok)
RNA (Dummies)

Zdroj

Štítky: