Rumors

Neověřené spekulace, aneb jedna paní povídala…

The World Ends With You: Final Remix

Dle Korejských a Japonských stránek Nintenda nebude The World Ends With You: Final Remix podporovat Pro Controller. Osobně mi bude docela chybět, protože po téhle hře koukám už od doby Nintenda DS a doma Joy-Cony vůbec nevyndávám.

zdroj,zdroj2

Rumor: Super Smash Bros. bude oznámen později v tomto roce

I když jsme úplně nevěděli jak bude nová konzole (Switch) vypadat, už jsme se dávno bavili o tom, jak bude nový Smash Bros. na nové konzoli vypadat, jaké bude mít funkce, a co si přinese z Wii U a 3DS. Tyto spekulace se na internetu objevili po dlouhé době znovu.

Emily Rogers, která se již v minulosti prokázala jako dobrý zdroj pro Nintendo rumory tvrdí, že nová hra ze série Smash Bros. bude oznámena později tento rok. Dále řekla, že hra bude mít nový obsah a taky nově předělaný obsah již z existujících her na Wii U a 3DS.

Emily si ale není jistá, jak chce novou hru Nintendo na veřejnosti představit. Klidně to může být další Deluxe edice nebo třeba další díl z této série.

—————————————————–

Co si myslíte vy? Vychází Emily pouze z bezpečných informací, které se s největší pravděpodobností potvrdí? Nebo má své zdroje? Napiš nám svůj názor do komentářů 🙂

Zdroj

Štítky:

Konfigurační soubory v enginu hry Paladins poukazují na možné vydání verze pro Switch

Na internetu se začíná spekulovat o připravovaném portu free-to-play hry Paladins na Switch, protože nedávno vydaná verze 62 otevřené bety přidala nové konfigurační soubory v enginu pro možné vydání na Switch. Tento objev samozřejmě nepotvrzuje vydání, ale může to dokazovat, že studio Hi-Rez alespoň přemýšlí o této možnosti.

Nezbývá než jen spekulovat a počkat si na oficiální vyjádření.

Štítky:

Super Mario cereálie! Počkat, co?!

Před nějakou dobou se na internetu objevil obrázek s cereáliemi Super Mario. Většina lidí si myslela, že se jedná pouze o vtip či tvorbu nadšeného fanouška Nintendo cereálií z osmdesátých let. Někteří se ale nenechali zastavit a pro odhalení pravdy udělali jednoduchou věc – napsali britské pobočce Kellogg’s na jejich Twitter.

Pokračování článku 

Štítky: ,

Rumor — Switch dostane dvě kompilace Ace Attorney a úplně nový díl

Minulý týden Capcom naznačil, že pro Switch chystá něco s Ace Attorneym a nyní britská redakce serveru Kotaku přichází s podrobnějšími informacemi. Pokud máme Kotaku věřit, pak v první polovině fiskálního roku 2018 / 2019 vyjdou dvě kompilace této série pro Switch — jak lze očekávat, první kompilace nabídne první tři hry z této série, druhá kompilace pak čtvrtý až šestý díl.

Kromě toho podle Kotaku chystá Capcom i úplně novou hru z této série a ta by měla vyjít celosvětově ve stejný den, koncem roku 2018. Ve hře by se měl vrátit Phoenix Wright jako hratelná postava.

Zdroj

Štítky:

Nintendo plánuje v příštím fiskálním roce vyrobit až 30 milionů Switchů

Na internetu se objevila neoficiální spekulace, že Nintendo plánuje vyrobit v příštím fiskálním roce mezi 25 až 30 miliony kusů konzole Switch a začalo již oslovovat své dodavatele, aby si zjistilo, jestli je možné zajistit dostatečné množství komponent pro toto množství. Plán je údajně zatím ve velmi rané fázi a Nintendo ho hodlá použít na základě toho, jak se bude Switch prodávat o letošní vánoční sezóně.

Nintendo od uvedení Switche do prodeje letos v březnu zatím prodalo 7.63 milionů kusů Switche a předpovídá dalších 9,1 milionu do konce aktuálního fiskálního roku, tedy do 31. března 2018. Celkové prodeje by tedy na konci aktuálního fiskálního roku činily 17 milionů. Na příští rok ovšem Nintendo chystá velké (prodejní) želízko v ohni, kterým budou noví Pokémoni právě pro Switch.

Pokud Nintendu vyjdou jeho plány, pak jen během prvního roku na trhu prodá celé prodeje Wii U a během druhého i celkové prodeje SNESu, který dosáhl na 49 milionů kusů. Jediný herní systém, který dokázal prodat 30 milionů během jediného roku, bylo dosavad DS.

Zdroj

Štítky:

Rumor — Switch v budoucnu umožní nahrávání videí delších jak 30 sekund

Včera vyšel pro Switch update firmwaru, který umožnil nahrávání videí z her. Tato funkce má nicméně určitá omezení, nejvýznamnější z nich je, že délka nahraného videa je omezená na 30 sekund.

Britská redakce serveru Kotaku vydala článek, v kterém tvrdí, že mluvila s dvěma lidmi z Nintenda a firma údajně plánuje v budoucnu vylepšit tuto funkcionalitu. Firma se v první řadě soustředí na to, aby funkci podporovaly všechny first-party tituly a dále všechny hry jiných vývojářů využívající značky Nintenda (např. Mario + Rabbids nebo Fire Emblem Warriors). To má v této chvíli nejvyšší prioritu.

Později má Nintendo údajně v úmyslu rozšířit možnost délky videa na 1 minutu, 3 minuty a nakonec 5 minut. To ovšem bude vyžadovat více volného místa ve Switchi, aby se tam to video vešlo. Nicméně dobrou zprávou je, že podle interních zdrojů k prodloužení délky nahrávaného videa bude stačit nová verze firmwaru — nebude potřeba aktualizovat hry, které nahrávání videa podporují.

Kotaku neuvádí, kdy by Switch mohl dostat možnost nahrávání delších videí. V současné chvíli se Nintendo soustředí na to, aby co nejvíce her tuto funkcionalitu podporovalo.

Zdroj

Štítky:

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy možná vyjde pro Switch

Keymailer je společnost, která zprostředkovává kontakt mezi vydavateli videoher a tvůrci obsahu na videoserverech YouTube a Twitch. Například zajišťuje některým tvůrcům videí hry pro recenze (skrz recenzentské download kódy).

A na webovkách společnosti Keymailer se nyní objevila překvapivá položka, kterou je Crash Bandicoot N. Sane Trilogy pro Nintendo Switch. Připomeňme, že by se nejednalo o první hru Crashe Bandicoota pro Nintendo platformy a značka s touto hrou přešla od Sony k Activisionu, takže existuje možnost, že hra Crash Bandicoot N. Sane Trilogy nezůstane exkluzivitou pro PlayStation. Protože ale neproběhlo žádné oficiální oznámení, může se také jednat o chybu, berte prosím tuto novinku zatím s rezervou.

Zdroj

Štítky: ,

Třetí generace Pokémonů se do Pokémon GO dostane nejspíš na Halloween

Datamineři se vrhli na aktualizovanou mobilní hru Pokémon GO a vyšťourali loadingový obrázek, který má strašidelnou atmosféru a současně ukazuje Duskulla, Dusclopse, Shuppet, Banette a Sableye — to jsou Pokémoni 3. generace, kteří ve hře zatím nejsou. Niantic nedávno teasoval, že 3. generace Pokémonů by se do hry mohla dostat brzy, z atmosféry screenu lze odhadnout, že by se tak mohlo stát okolo Halloweenu.

Zdroj

Štítky: ,

Super Putty Squad míří na Switch

Podle stránky na britské pobočce Amazonu vyjde hra Super Putty Squad pro Nintendo Switch. Připomeňme, že hra vyšla poprvé pro SNES v roce 1994, poté se podívala na řadu dalších platforem včetně například 3DS. Lze předpokládat, že Switch verze bude založena na remaku a ne na původní verzi.

Zdroj

Štítky: