Videa

Videa z her a jiných zdrojů.

Fire Emblem Warriors — představení Female Robin

Štítky: ,

Switch dock se zabudovaným projektorem

Společnost OJO oznámila dock pro Nintendo Switch, který bude navíc obsahovat zabudovaný projektor. Ten dokáže promítat obraz o úhlopříčce až 120 palců při 200 lumenech, navíc dock obsahuje baterii o kapacitě 20 000 mAh, která umožní projektoru promítat až 4 hodiny bez potřeby elektrické zásuvky, navíc se z ní může Switch dobíjet. Dále dock obsahuje zabudované reproduktory a také extra HDMI vstup, pomocí kterého je k němu možné připojit jiná vstupní zařízení, například notebook nebo smartphone.

Dock se nyní nachází ve stavu prototypu; OJO plánuje spustit finanční kampaň na serveru Indiegogo, takto získané finance by umožnily výrobu produktu pro prodej. OJO doufá v prodej 100 tisíc docků během příštího roku.

Zdroj

99Vidas vyjde pro Switch

Studio QUByte Interactive oznámilo, že jejich hra 99Vidas vyjde pro Nintendo Switch. 99Vidas se inspiruje v klasických beat-em-up hrách jako Double Dragon nebo Golden Axe a to nejen hratelností, ale i 16-bitovou retro grafikou. K boji budou dvě tlačítka — úder a kop, nicméně ty půjde využít k množství komb. 99Vidas by na Switchi mělo vyjít do konce tohoto roku.

Zdroj

Štítky:

Super Mario Odyssey — Captured Uproots

Nintendo na japonském Twitter účtu uveřejnilo další update Super Mario Odyssey. Update popisuje Uproots, což je jeden z nepřátel ve hře. Lze ho ale (stejně jako jiné nepřátele) zajmout pomocí nové čepice, tím se do něho převtělit a takto se dostat do velmi vyvýšených míst.

Štítky: ,

Nintendo teasuje novou postavu do ARMS

Nintendo již dříve prozradilo, že příští aktualizace hry ARMS bude obsahovat novou postavu, přičemž se očekává, že firma s novou postavou uvede také novou (její domovskou) stage.

Nintendo dnes na japonském Twitter účtu uvolnilo video, v kterém tuto postavu teasuje. Bojovník na videu je, i když video je černobíle-zrnité a zas tak toho moc neuvidíte.

Štítky: