Gal*Gun 2 limitovaná edice — screenshoty

Hohoho! 😀 Tak tu máme nejnovější screenshoty z chystané Gal*Gun 2. Tentokrát ukazují polo zničené školní plavky, které jsou jako „first-print“ bonusem (nebo-li bonusy pro první kopie hry, zdá se ale, že jen pro Japonsko ;-;). Dále si můžete prohlédnout pár obrázků z limitované edice, jako jsou třeba ilustrace a speciální CD, které tato edice bude obsahovat.

Inti Creates bude příští týden pořádat live stream, ve kterém ukáže další funkce hry. Tento live stream se uskuteční 28. února.

Zdroj

Štítky:

14× okomentováno Gal*Gun 2 limitovaná edice — screenshoty

 1. Xanones napsal:

  Pro případ, že byste si toho nevšimli, máte rozbitý web.

  • Iggy78 napsal:

   K tomu fóru… Jediný problém je, že jsem majitel WII U s bohatou knihovnou… A Switch se trefuje tématicky do portů tak, že bych je býval koupil, kdybych je už neměl… Mimo B1+2, ty se mi nelíbí.

   • Xanones napsal:

    Vyšlo a vyjde několik 3rd party her, které na Wii U nebyly, kromě toho vychází spousta pěkných Nindies – bavíme se o hrách jako Celeste, Dandara, The Escapists 2, Steamworld Dig 1&2, Steamworld Heist, GoNNER atp. Kromě toho nemůžeš očekávat exkluzivitu každý třetí měsíc, N má hodně vývojářů, ale tolik zase ne. Pokud si nevybereš mezi Nindie hrami a 3rd party hrami (vč. jp. her), pak se asi tenhle rok budeš skutečně asi trápit, protože 2018 je mezičas mezi spoustou her v roce 2017 a spoustou her v roce 2019, takže o moc víc než Pokémony bych nečekal.

    • Iggy78 napsal:

     OK, diky… Zkusim nejake indiany a mozna budu do konce roku prekvapen 🙂

     • Xanones napsal:

      Překvapuje mne, že jsi je ještě nezkusil 🙂 Za sebe mohu minimálně doporučit Steamworld Dig 2, Graceful Explosion Machine**, Fast RMX**, Sonic Manii* a Snake Pass*. Na zbytek jsem zatím neměl čas, ale plánuji.

      * frustrující
      ** v závislosti na herním stylu a skillu může být frustrující

  • Simket napsal:

   Jak jsem ti již jednou říkal, Yuuki web ještě nevlastní, jediné co můžeme dělat je psát články.
   Nevím tedy co Honza s webem dělá, ještě mi ani neodepsal na email. Budeme muset holt počkat

   • Xanones napsal:

    To, že ho nevlastní, nutně neznamená, že nemá přístup do administrace CMS… myslel jsem tedy, že když vám honza web předal, tak vám dal přístup do CMS.

    • Simket napsal:

     Nedal, to má pouze majitel webu 🙂

     • seth123 napsal:

      Když napíšeš ninty.cz/admin a vidíš tam někde plug-in nebo zásuvný module nebo jak je to pojmenované najdi chat a vypni ho. Dělá to on

 2. Iggy78 napsal:

  Xanones… Fast Rmx bych zkusil, ale bojim se obtiznosti… Stejne tak Celeste… a Yooka Laylee, Dig a Heist mam dohrane jinde, do Dig 2 se mi proto moc nechce prijde mi to podobne jako 1… Jeste monitoruji Owlboy… Chci pohodove hrani s rozumnym skillem, ne frustraci… Rayman Legends je lehka hra, ale jako oddech idealni obtiznost, klidne o trochu tezsi, ale Shovel Knight uz me moc zabavny neprisel, ale dohral jsem ho.

  • Xanones napsal:

   Fast RMX není obtížné, pokud jdeš postupně od nejnižší rychlosti až po nejvyšší (jiné pořadí by ani nedávalo smysl). Možná frustrace spočívá především v možných buzích. Když jsem hru hrál poprvé, bylo to jen výjimečně, takže mne to nijak netrápilo, ale nedávno jsem hru zapnul v hypersonicu a pak v hero módu a setkal jsem se s bugem téměř v každém druhém závodu. Možná jsem jen po několika měsících nehraní přišel o skill, těžko říct. Každopádně hru dle credits betatestoval jeden jediný člověk, což je na tak rozsáhlou 3D hru špatně. Jestli jsi o Fast RMX vážně uvažoval, mohu si zkusit najít čas a ověřit moji teorii – tj. zda jsem jen přišel o skill, nebo je tam tolik bugů.

   Celeste budu kupovat po dohrání Steamworld Heist, Dig 1 a BotW: Champions‘ ballad – tj. někdy v dubnu/květnu odhadem, kdyžtak dám pak vědět – pokud do té doby vydržíš 🙂 Co se platformerů obecně týče, pokud člověk nemá odpovídající skill, pak je vždy dobrý platformer frustrující – protože je obtížný („challenging“) a má precizní ovládání.

   Na Dig 2 mě kromě překvapivého příběhu (který je ale spíš okrajová věc) a samozřejmě těžení bavilo hledat Secrety, takže ve všech oblastech mám 100% nalezeno. Pokud tě tedy něco takového baví, pak s koupí neváhej 🙂 Nakonec mě to chytnulo natolik, že s největší pravděpodobností koupím i Dig 1 a Heist.

   Owlboy mě nijak nezaujal, připadá mi tak nějak obyčejný, bez nápadu…

  • Xanones napsal:

   Ještě jsem zapomněl zmínit Graceful Explosion Machine, což je pohodový a zároveň obtížný shoot ‚em up, takže by se ti mohl líbit. V podstatě není obtížný sám o sobě, ale je obtížný, pokud chce člověk získat S rank nebo obecně vyšší skóre. Tím pádem si člověk sám volí obtížnost 😉 . A kromě toho má naprosto úžasný soundtrack. Celkově mi získání S ranků u všech úrovní trvalo +- 40 hodin.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *