Legrand Legacy vyjde na Switch v roce 2019

 

Lost Indie oznámila, že jejich hra Legrand Legacy, inspirovaná žánrem JRPG vyjde na konzole. Spolu s ostatními platformami by hra měla vyjít v prvním čtvrtletí roku 2019.

Legrand Legacy byla zafinancována na Kickstarteru před téměř rokem. Vývojář Semisoft získal od přispěvatelů více než 40.000 liber.

 

Zde je několik informací a trailer:

Ve válkou zničené zemi Legrand žije otrok jménem Finn, který by se chtěl stát zachráncem. Poté, co Finn v gladiátorské aréně projevuje sílu, která je mimo jeho kontrolu, stařec mu koupí svobodu. Společně cestují, aby zachránili starcovu dceru, což je dovede k proroctví a důležitějšímu úkolu: zachránit zemi Legrand od druhého příchodu konfliktu, který zničil téměř celý svět v dobách dávno minulých.

I přes blížící se temnotu, Legrand je prosperující říší, která je umělecky vyobrazena jemně vyváženou východní a západní olejomalbou. Jak Finn prozkoumává tuto úžasnou zemi, dozvídá se o minulosti svých spojenců, objevuje vedlejší úkoly (questy), rybaří a účastní se soutěží v šermu.

Využití slabin nepřátel a uvolnění silných útoků je klíčem k vítězství. Výroba zbraní a odemykání nových magických schopností je nedílnou součástí toho, abyste dokázali porazit neustále sílící nepřátele. Když jsou sázky nejvyšší, vezměte s sebou armádu a podmaňte si nepřátele v taktickém souboji.

Rekrutovaní občané z Legrandu se mohou přidat k tvé skupině. Finn si může vylepšovat své sídlo, hrad Dumville. Jak se jeho skupina rozrůstá, Finn získává služby od kovářů, obchodníků a dalších, kteří mu pomáhají v jeho dobrodružství. Dokážou Finn a jeho společníci získat dostatečnou sílu, aby zachránili svět dřív, než upadne do absolutní zkázy?

 

Zdroj

Štítky:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *