Nintendo Direct mini 11.1.2018

11× okomentováno Nintendo Direct mini 11.1.2018

 1. DANTE napsal:

  Direct byl dobrej Kirby tam byl pak mě překvapil Dark Souls o tom se spekulovalo a doufejme že nebude Tenis ořezanej jak na Wii U pak DLC Pokkén, Králíci atd. Kong s tím prknem bude lehkej si myslím a konečně N pochopilo že vydávání definitive edition u Hyrule má smysl tak to čekám i u dalších her.

 2. UnholyU napsal:

  trochu smutne ze na fan strance se da jen odkaz na video nic vic

  • Yuuki napsal:

   Ahoj. Byl jsem v práci na noční a proto jsem neměl čas něco rozepisovat. Mám v plánu dnes udělat souhrn toho co se ve videu objevilo + pár informací k tomu navíc. 🙂

  • Zdeněk napsal:

   Sice tu už je vysvětlení ale osobně jsem zvědav jak se to dále vyvine. Jestli to tu bude web fanoušků a bude se tvářit že Direct nebyl – lepší než nadávat nebo “fanoušků” a bude se předstírat jaký to je nářez a jak je N prostě skvělé.

   • Iggy78 napsal:

    Je to ostuda… Měl být normální Direct a ne MINI – Nintendo si uvědomuje, že by mělo ukázat víc, ale oni momentálně víc nemají.

    Proto to MINI…

    Čeká nás slabší období, kdy hry vyvíjené 2015 – 2016 vyšly a ty nově vyvíjené vyjdou až příští rok…

    :-/

    • Xanones napsal:

     Mám pocit, že o Pokémonech se říkalo, že vyjdou do konce fiskálního roku (tj. 3/2018 – 3/2019), takže by to tenhle rok stihnout mohli. Na druhou stranu všechno v mini directu krom Dark Souls bylo Early 2018, tzn. musí mít nějaké plány na zbytek roku – ať už vlastní nebo 3rd party a ty nám určitě ještě v průběhu roku ukážou. I tak ále musím souhlasit, oproti všem těm spekulacím dost velké zklamání.

 3. Karel napsal:

  Taky mam dojem ze v tom directu se soustredili hlavne obdobi ted až jaro .. takze bych se nebal kdyby nejaky vetsi direct byl rok po vydani switche ;] to je myslim 3.3. ne ?

 4. Simket napsal:

  No taky mám s directu MINI, smíšené dojmy 😀 Ale dragon quest builder se mi líbí, vyzkoušel jsem demo a už mám předobjednáno.

 5. UnholyU napsal:

  radeji bych pockal myslim ze je zacatek roku nic neni dane a hlavne kdyz jsem nevlastnil wiiU tak si vyberu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *