Rumor — investiční banka tvrdí, že odhalení NX proběhne příští týden

nintendo-nx-fake-logo-15

A máme zde nejnovější spekulaci ohledně odhalení NX: investiční banka Macquarie Group uvedla, že podle jejich informací dojde k odhalení platformy během příštího týdne. Konkrétní den není jistý, ale údajně by to mělo být v pátek 21. října. Macquarie Group tuto informaci uvedla jako součást zprávy, proč snížila doporučení pro investice akcionářů do Nintenda — cena za platformu totiž má být údajně vyšší, než se očekávalo, mezi 300 až 350 americkými dolary.

Zdroj

Štítky:

12× okomentováno Rumor — investiční banka tvrdí, že odhalení NX proběhne příští týden

 1. Simket napsal:

  Ohohohoho hooooooooo 😀

 2. Poseidon napsal:

  ÁÁÁÁÁÁ UŽ JE TO TADY!!!!! Jestli to bude stát tolik co PS4 a bude to dražší než X1 (což vypadá, že jo – tak kdo si TO koupí???

 3. adam napsal:

  350 dolllars je pořád dobrá cena

 4. CrewXson napsal:

  Jestli prenosna cast bude skutecne s Flexi displejem, tesme se (jako po N64, DS a Wii) na dalsi herni rEvoluci!

 5. CrewXson napsal:

  Obojiho je N schopne. Krizovy ovladac, hrani 8 bitu na cesty, zvyseni kapacity hw skrze cartridge, vibrace, akcelerovana hladka 3Dgrafika, analogove ovladani, ergonomicky bezdratovy ovladac plus svizne cteni prop. dvd, dotykovy plus doprovodny displej, pohybove 1:1 ovladani plus triangulacni tracking, skutecny 3D displej bez bryli, asynchronni gameplay mp. Prakticky tohle vsechno Nintendo privedlo na masovy trh a melo uspechy a proto ocekavam, ze historie se zopakuje 😉

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *