Rumor: Super Smash Bros. bude oznámen později v tomto roce

I když jsme úplně nevěděli jak bude nová konzole (Switch) vypadat, už jsme se dávno bavili o tom, jak bude nový Smash Bros. na nové konzoli vypadat, jaké bude mít funkce, a co si přinese z Wii U a 3DS. Tyto spekulace se na internetu objevili po dlouhé době znovu.

Emily Rogers, která se již v minulosti prokázala jako dobrý zdroj pro Nintendo rumory tvrdí, že nová hra ze série Smash Bros. bude oznámena později tento rok. Dále řekla, že hra bude mít nový obsah a taky nově předělaný obsah již z existujících her na Wii U a 3DS.

Emily si ale není jistá, jak chce novou hru Nintendo na veřejnosti představit. Klidně to může být další Deluxe edice nebo třeba další díl z této série.

—————————————————–

Co si myslíte vy? Vychází Emily pouze z bezpečných informací, které se s největší pravděpodobností potvrdí? Nebo má své zdroje? Napiš nám svůj názor do komentářů 🙂

Zdroj

Štítky:

24× okomentováno Rumor: Super Smash Bros. bude oznámen později v tomto roce

 1. Iggy78 napsal:

  Jako majitel Wii U bych radeji uvital hodnotnejsi novinky nez Direct Mini a porty nekupuji… Kdyby aspon pro majitele Wii u her byla sleva…

 2. Xanones napsal:

  Nauč se prosím číst, ER jasně řekla, že netuší, zda se jedná o nový díl nebo port. Takže je značná pravděpodobnost, že to bude nový smash, spekuluje se i o značném upgradu původní verze a přidání nových postav, úrovní atp.

  • Zdeněk napsal:

   Pokud netuší tak je značná pravděpodobnost pro jednu z možných variant? Ty se prosím nauč význam slova netuší!

   • Xanones napsal:

    50% je značná pravděpodobnost.

    • Zdeněk napsal:

     To už je to s N natolik špatné že už i spekulace je potřeba “upravovat”? Že by už docházelo že z indiánů a portů se úspěch netvoří?
     Pokud mám jen dvě možnosti a netuším která je pravděpodobnější tak opravdu jedna z nich není značené pravděpodobná!

     • Xanones napsal:

      Já si nepotřebuji spekulace upravovat, já na rozdíl od někoho netvrdím, že Pokémoni nestačí na dosažení 15M. Jinak MK8D tu ještě není ani rok a už má prodáno téměř stejný počet, jako originální MK8 na Wii U za několik let, takže tvoje tvrzení, že „z portů se úspěch netvoří“ je značně mylné. Kromě toho Nindie hry skvěle vyplňují prázdný prostor mezi AAA hrami, což dokládají i jejich prodeje a částečně i díky nim si někteří PC hráči kupují Switch, ačkoliv nemají ani PS4, ani XB1. Je vidět, že jsi ještě pořádnou Nindie hru ani nehrál, jinak bys totiž jimi tak neopovrhoval a byl vděčný za to, jak vyplnili díru s 2D platformery, metroidvaniemi atp. A pravděpodobnost 1:2 je značná, proto pokud si na něco s takovým sázkovým poměrem vsadíš, tak příliš mnoho nevyděláš.

     • Iggy78 napsal:

      Xanones, klídek… Navíc, kdyby vyšla za celý rok jedna velká hra alá Pokemoni, tak to je dost slabota, ne?

     • Xanones napsal:

      Iggy: Z hlediska prodejů určitě ne, stačí se podívat na Pokémon Sun & Moon. Několikátá recyklace toho samého gameplaye a grafiky, jen s novými pokémony a lokacemi a stejně se toho prodalo 16M.

     • Iggy78 napsal:

      Xanones: Spíš jde o uspokojení fandů po silných hrách SMO a BOTW… Pokemoni jsou jiná cílovka…

      Navíc switch není jen nástupce WII U, ale i 3DS a tak je nutno to tak brát. Hry jim generují zisky, tak je chybou vydávat málo špičkových her.

     • Xanones napsal:

      S těmi silnými hrami máš pravdu, jenže právě proto, že to jsou silné hry, trval jejich vývoj dlouho a tedy nelze očekávat, že budou hned po nich další silné hry – protože tolik vývojářů N nemá. Další silné hry skutečně očekávám až příští rok.

      Možná je chybou vydávat málo špičkových her, ale špičkové hry vyžadují čas a lidi, kterých N nemá nekonečno.

 3. Zdeněk napsal:

  Xanones – jak se stane z indiána nIndie? Zdvojnásobí se cena. Počet prodány kusů ukazuje co hráči chtějí? Tak to musí N okamžitě přidat mikrotransakce, zisky to jednoznačně ukazují. A ohledně šance 1/2 na 1/2, matematika opravdu není tvoje silná stránka.

  Jinak kvalitní indiány jsem hrál už na jiných platformách a za jiné peníze.

  • Xanones napsal:

   To jsou jen tvoje spekulace, většina Indies přechází na Switch se stejnou cenou, případné zdražení se tak týká pouze a) mobilních her, které stejně nikdo nekupuje b) her, které byly na ostatních platformách dlouho a tedy poté dostaly slevu. Kromě toho počet prodaných kusů != zisk, většina zisků z mikrotransakcí pochází od několika desítek/stovek velryb. Ten tvůj kec o matematice nechám stranou, protože si nejsem vědom toho, že bych o ní někde vůbec mluvil. To, že jsi hrál Indie hry jinde neznamená, že se „z [nich] úspěch netvoří“, naopak – kvalitní Indie hry mají na Switchi ze všech platforem nejvyšší prodeje. Měl bys přestat posuzovat věci jen podle sebe a začít si trochu všímat okolí.

   • Zdeněk napsal:

    Ty máš opravdu problém pochopit co je příčina a co následek, nejjednodušší to je ukázat na “A pravděpodobnost 1:2 je značná, proto pokud si na něco s takovým sázkovým poměrem vsadíš, tak příliš mnoho nevyděláš.” – je-li pravděpodobnost 1 ku 1 značná a jako důkaz udáváš kolik bývají kurzy – malé a na základě toho si odvodil že pravděpodobnost je velká tak máš opravdu velký problém. Přestaň ze sebe dělat debila a vykašli se na obhajováním N, protože to poslední co N nyní potřebuje je obhajoba od lidí kteří mají IQ tykve. Ještě se toho někdo chytne a bude tě prezentovat jako typického fanouška N.

    • Zdeněk napsal:

     Koukám že i já jsem napsal hloupost – pravděpodobnost 1 ku 2 nebo šance 1 ku 1, nikoliv pravděpodobnost 1 ku 1.

    • Xanones napsal:

     Ty se zase přestaň prezentovat jako N fanoušek, když chodíš na ninty jen proto, abys ukázal, jak je N špatné. Já chápu, že máš z dob Wii U komplexy, to ale neznamená, že si to musíš vylévat na mě jen proto, že mám N narozdíl od tebe rád.
     Přejdi k Sony/MS/PC a tyhle kecy si nech pro sebe. Jinak když už mluvíš o matematice, tak by sis měl uvědomit, že pravděpodobnost 1:1, kterou uvádíš ve svém příkladu, je 100%ní pravděpodobnost, která naprosto jistě značná je 🙂 .

     BTW: Pokud poslední část tvého příspěvku naráží na to, že dle tvého názoru bezhlavě obhajuji N, pak bych se vůči tomuto názoru chtěl vyhradit. Nikdy jsem netvrdil, že N je bezchybné, pouze jsem toho názoru – a prodeje to dokazují – , že tvé tvrzení „z indiánů a portů se úspěch netvoří“ je mylné.

     • Iggy78 napsal:

      Digitál na Switchy není moc prodávaný a ani ty Indy hry…

     • Xanones napsal:

      Iggy: Můžeš své tvrzení nějak podložit? Tak třeba Steamworld Dig 2 se na Switchi prodal 10x více než na Steamu.

     • Iggy78 napsal:

      Xanones: Jen si tipnu… Dig 2 na Switchy celkem tak 250k až 500k kopií? SMO tak 10M? Nepřijde ti to okrajové?

     • Xanones napsal:

      Aha, takže ty si tipneš a proto to digitál a Indie hry nejsou moc populární? Zajímavý přístup… jinak Super Mario Odyssey prodal do konce prosince 2017 prodal 9M*, u Indie her data nejsou veřejná. Každopádně je blbost porovnávat AAA hry a Indies už proto, že měly jiný rozpočet a tedy Indie hrám stačí mnohem menší prodeje, aby zaplatily náklady – jestli se nepletu, tak Steamworld Dig 2 zaplatil svůj vývoj už po týdnu prodejů, což se asi o Super Mario Odyssey úplně říct nedá. Navíc AAA her je pár, zatímco Indie her desítky, takže ty prodeje jsou rozprostřené mezi těch mnoho Indie her, zatímco AAA hry to většinou získají všechno najednou (pouze dohad).

      *viz https://www.nintendo.co.jp/ir/en/finance/software/index.html

     • Iggy78 napsal:

      Xanones: A tipl jsem si velmi dobře. Počet vlastníků Dig 2 na steamu k dnešnímu dni: Owners: 44,234 ± 6,540…

 4. Iggy78 napsal:

  Xanones: Tak je nepochybné, že se dost Indie her skrze dost nemravnou cenu u NIntenda zaplatí, nicméně to neznamená, že to je stěžejní pro prodeje systému. To určitě ne, stěžejní jsou hry, které se prodávají a těch je prostě momentálně představeno málo… Samo N říkalo, že stěžejní je druhý rok prodeje a že bude pravidelný silný lineup. Jenže, kde je? Hry na úrovni či pod úrovní her na WII U, případně porty z WII U. Jistě předbíhám, realita může být lepší, jenže bude? Tenhle rok můžou nastarovat prodeje pokemóni, jenže jestli to bude jedna z mála velkých her, tak je to prostě špatně pro nefandy pokemonů a těch je mezi N příznicvci spousta. Buď bude do dvou měsíců Direct, nebo bude sešup dolů. Už teď prodeje naznačují, že zájem o Switch opadá.

  • Iggy78 napsal:

   A pro nic za nic se Direct nejmenoval MINI, protože samo N ví, že by je lidi za tohle nepochválili… A určitě teď dělají všechno proto, aby to brzo bylo lepší… Protože oni sami vědí, že s tímhle by šly brzo dolů…

   • Xanones napsal:

    Já jsem rozhodně netvrdil, že Nindies jsou stěžejní, ale jsou důležité, protože vyplňují prostor mezi AAA hrami i mezeru v žánrech velkých her – např. 2D platformery, jak jsem zmiňoval. Jinak to, že byl Direct Mini neznamená, že N nic nemá – spíš uvidíme větší E3 (minimálně s těmi Pokémony, což na E3 2016 zabralo asi třetinu celé prezentace 🙂 ). A s tím, že pro „nefandy“ Pokémonů to nebude příliš dobrý rok máš pravdu, ale stejně tak je mezi N příznivci dost těch, kteří Wii U nevlastnili (a místo toho hráli na 3DS). Do dvou měsíců Direct není třeba, teď má N pár her – vč. Mario Tennisu (na který sám často zapomínám), uvidíme se Smashem no a zbytek pro Q3&4 se dozvíme na E3. Upřímně, Pokémoni jsou takový system-seller, že ikdyby se teď půl roku prodávalo jen 15K Switchů měsíčně, tak by to ničemu nevadilo, protože po launchi Pokémonů by se stejně vyprodaly všechny skladové zásoby.

 5. Lloyd.Irving napsal:

  Switch je venku ani ne rok a těch her je tam na tu dobu fakt dost. Nechápu co tu řešíte 😀

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *