Rumor — Switch v budoucnu umožní nahrávání videí delších jak 30 sekund

Včera vyšel pro Switch update firmwaru, který umožnil nahrávání videí z her. Tato funkce má nicméně určitá omezení, nejvýznamnější z nich je, že délka nahraného videa je omezená na 30 sekund.

Britská redakce serveru Kotaku vydala článek, v kterém tvrdí, že mluvila s dvěma lidmi z Nintenda a firma údajně plánuje v budoucnu vylepšit tuto funkcionalitu. Firma se v první řadě soustředí na to, aby funkci podporovaly všechny first-party tituly a dále všechny hry jiných vývojářů využívající značky Nintenda (např. Mario + Rabbids nebo Fire Emblem Warriors). To má v této chvíli nejvyšší prioritu.

Později má Nintendo údajně v úmyslu rozšířit možnost délky videa na 1 minutu, 3 minuty a nakonec 5 minut. To ovšem bude vyžadovat více volného místa ve Switchi, aby se tam to video vešlo. Nicméně dobrou zprávou je, že podle interních zdrojů k prodloužení délky nahrávaného videa bude stačit nová verze firmwaru — nebude potřeba aktualizovat hry, které nahrávání videa podporují.

Kotaku neuvádí, kdy by Switch mohl dostat možnost nahrávání delších videí. V současné chvíli se Nintendo soustředí na to, aby co nejvíce her tuto funkcionalitu podporovalo.

Zdroj

Štítky:

2× okomentováno Rumor — Switch v budoucnu umožní nahrávání videí delších jak 30 sekund

  1. Simket napsal:

    Krásný rumor

  2. Jan3 napsal:

    Já bych radši ocenil vyšší kvalitu nahrávání. 720p/30 fps s poměrně vysokou kompresí není úplně ono.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *