Song of Memories vyjde i na západě

Romantický vizuální román „Song of Memories“ nezůstane pouze v Japonsku. PQube oznámila vydání hry na západě, a to v Severní Americe a Evropě. Vydání je plánováno na později tento rok.

Více informací o hře + trailer najdete níže:

Song Of Memories je romantický vizuální román s temným a zlověstným dobrodružstvím. Dobrodružství, které ve hře zažíváte, je natolik inovativní, že se v Japonsku stala hra populární. Zažijte vzrušení při hledání své spřízněné duše v této nezapomenutelné hudební „love story“, a připravte se bojovat pro svoji lásku ve velice těžkých časech, protože zhoubný virus ze začal rozšiřovat po celém světě, a hrozí, že nakazí právě ty, na kterých vám nejvíce záleží.

Staňte se nejpopulárnějším klukem vůbec. Čeká na vás šest krásných děvčat. Utvořte si svůj příběh a vyberte si jednu pravou lásku – vaše rozhodnutí změní příběh, a proto hra nabízí i mnoho alternativních konců.

Zapomeňte na nehybné vizuální novely, všechny postavy jsou kompletně animované, hýbají se a reagují na to, co kdo řekne. Celá hra je v originálním japonském dabingu – více jak 40 hodin audia.

Hluboké a temné tajemství čeká na to, až ho objevíte. Nenechte se oklamat barevností hry, Song Of Memories je příběh o lásce, která se odehrává v prvních dnech příšeří apokalypsy! Dokážete objevit pravdu a zachránit tak lásku svého života?

Dobrodružství, které přesahuje všechna očekávání – Song Of Memories kombinuje to nejlepší z vizuálních románů s rytmickou akcí a lehkým role-play systémem. Hra tak nabízí překvapení na každém rohu.

Komplexní a dech beroucí příběh – vaše rozhodnutí změní, co se stane! Neustále sledujte každou změnu ve vašem „příběhovém lokalizátoru“, který vám umožní se vrátit a rozhodnout se jinak. Díky tomu můžete snadno odhalit různé výsledky vašeho rozhodování.

Hudební veledílo – odhalte úžasný a originální soundtrack, který by dokázal zaplnit více jak čtyři CD. Prožijte tak některé melodie i v intenzivním rytmickém bojovém systému.

 

Zdroj

Štítky:

4× okomentováno Song of Memories vyjde i na západě

 1. DANTE napsal:

  To zas bude ecchi 😀

  • Simket napsal:

   Docela se ale obávám smutného příběhu a špatného konce, takové hry já nemám rád :/ 🙁 „Hudba vzpomínek“ nezní zrovna moc jako happy end.

   • DANTE napsal:

    A o to jde krásně si pobrečíš to umí Japonci excelentně o těch smutnejch anime ani nemluvě.

    • Simket napsal:

     A to je právě důvod proč jsem přestal sledovat anime a hrát takovéto vizuální romány…. Já na ty smutné věci moc nejsem, já radši něco vtipného a veselého, ani na smutné filmy nekoukám. Mě stačí to co mi přinese život.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *