Souhrn trailerů a gameplayů nových a nadcházejících her

EA a Zoink vydali hru Fe na Switch v digitální podobě. Na oficiální trailer k této hře se můžete podívat níže.

▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂

 

Forge Reply přináší příští týden na Nintendo Switch eShop hru Joe Dever’s Lone Wolf. Podílel se na ni slavný Joe Dever, tvůrce nejúspěšnějších gamebooků Lone Wolf. Na gameplay ze hry se můžete podívat níže.

▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂

Dragon Quest Builder 2 měl živý přenos s názvem „Builders 100 Landscapes Contest: The Road to Builders 2“. Square Enix tak dopodrobna ukázal novinky a výkon hry. Na video se můžete podívat níže.

Square Enix také oznámil, že uložená data z první hry „Dragon Quest Builders“ můžou být přenesena do jejího pokračování. Pořád se ale neví, do jaké míry. Detaily budou oznámeny později.

▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂

Koei Tecmo zveřejnil nový trailer na Winning Post 8 2018. Simulátor závodu s koňmi přichází na Switch. Na nový trailer se můžete podívat níže.

▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂

Flying Tiger Entertainment přináší tento týden na eShop Nintenda svojí první arkádovou hru Gate of Doom. Oficiální trailer můžete zhlédnout níže.

▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂

GameSpot zveřejnil nové video na hru BlazBlue: Cross Tag Battle. Šesti minutový gameplay můžete zhlédnout níže.

▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂

Ace of Seafood se přidá do výběru her na eShopu již příští týden. O jakou Switch hru se jedná, se můžete dozvědět v traileru níže.

▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂

Spousta nových Switch her vyšla tento týden na eShopu. Zajímavá je hra Wanderjahr TryAgainOrWalkAway. Podívejte se níže na gameplay z této hry.

Zdroj 1, Zdroj 2Zdroj 3Zdroj 4Zdroj 5Zdroj 6, Zdroj 7, Zdroj 8

Štítky: , , , , , , ,

5× okomentováno Souhrn trailerů a gameplayů nových a nadcházejících her

 1. Corleth napsal:

  Je fakt nutne psat o osmi hrach takhle do jednoho clanku? Byl by problem to normalne rozsekat na osm separatnich postu? Takhle se to blbe cte i se v tom pak blbe hleda. Dal bych prednost tomu jak to byvalo driv… Diky.

  • Simket napsal:

   Přemýšleli jsme s Yuukim, že by bylo lepší dávat některé novinky takhle do souhrnů, právě aby se to lépe hledalo a nemusel si scroolovat. Nicméně bereme tvůj komentář na vědomí.

   • Xanones napsal:

    Přemýšleli jste zřejmě blbě. Výhody původního řešení:
    a) stačilo si přečíst nadpisy a člověk byl v obraze
    b) tagy a komentáře ke každé novince zvlášť, takže když si člověk dal hledat wanderjahr, tak se nemusel prokousávat tímhle obřím shrnutím, kde většina informací je pro něj stejně irelevantní
    c) byl v tom pořádek
    Výhody vašeho řešení:
    a) ušetří vám to 5 minut času

    Plány byly velké, ale jediné, co se vám daří skvěle je snižování funkčnosti již tak nijak extra fungujícího a technicky zastaralého webu. Říkám si, jestli by nebylo bývalo lepší, kdyby to tenkrát honza zakonzervoval… aspoň by tenhle web zůstal v paměti jako kvalitní zdroj novinek o N.

   • seth123 napsal:

    hele zkus si tuto novinku přečíst bez rollovani dolů

   • Simket napsal:

    Děkujeme za názor, bereme vaše komentáře na vědomí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *