Super Mario Odyssey stanovuje prodejní rekordy

Nintendo slaví velký úspěch s hrou Super Mario Odyssey. Nejen, že hra skvěle zabodovala v recenzích (v současnosti je prvním místě žebříčku všech dob na GameRankings a na Metacritics je v Top 10), ale titul se také skvěle prodává.

Evropské Nintendo se pochlubilo, že debutové prodeje Super Mario Odyssey jsou nejen nejlepší ze všech dosavadních her pro Switch, ale dokonce se jedná o nejlepší debutové prodeje jakékoliv hry ze série Super Mario. Nejnovější Odyssey dokonce dokázalo porazit i Galaxy 2 z dob, kdy Wii bylo na vrcholu a bylo již prodáno přes 70 milionů kusů této legendární konzole.

Stejná situace platí i v Americe, tam se také jedná jak o nejlepší debut hry pro Switch, tak také nejlepší debut Super Mario hry. Americké Nintendo navíc uvedlo konkrétní čísla, Super Mario Odyssey tam za prvních pět dní prodal 1,1 milionů kusů. Firma také uvedla, že prodeje hardwaru Switche v Americe již dosáhly 2,6 milionů.

V domovském Japonsku se za první tři dny prodalo 512 tisíc kusů hry Super Mario Galaxy. Uvedení hry na trh také pomohlo Switchi, kterého se o uplynulém víkendu prodalo 133 tisíc kusů, čímž Switch v Japonsku překonal dvoumilionovou hranici.

Štítky: ,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *