Zelda: Breath of the Wild prodala v Japonsku přes milion kopií

The Legend of Zelda: Breath of the Wild překonala další milník, tentokrát v Japonsku. Hra překonala 1 milion prodaných kusů, počítáme-li společně prodeje jak ze Switche, tak z Wii U.

Hra prodala 871,528 kopií na Switch a 133,024 kopií na Wii U. A to se týká pouze fyzických kopií, pro prodej hry digitálně bohužel nemáme čísla.

Tímto můžeme slavnostně oznámit, že Zelda: Breath of the Wild je druhou hrou z této série, která společně s Ocarina of Time překonala v Japonsku milion prodaných kopií.

Zdroj 

Štítky:

48× okomentováno Zelda: Breath of the Wild prodala v Japonsku přes milion kopií

 1. adam napsal:

  oh god its getting worse and worse here

 2. Lorule_ napsal:

  Halo, co sa deje?
  Stranka cela rozpadnuta, pokec nefunguje.

  • redfire napsal:

   my nevime 😀 honza nereaguje a my nemame pristup do administrace wordpressu.

   • Lorule_ napsal:

    Ok, shit happens.
    Bolo by dobre napisat aspon kratku spravu do noviniek, nech ludia vedia ze sa na tom pracuje.

    • Xanones napsal:

     To asi nechtějí udělat, protože na tom nyní nemá, kdo pracovat. Každopádně mi přijde divné, že jim dal honza přístup jen jako redaktorům.

     • adam napsal:

      Dneska vyšlo 3DS to tak uteklo i feel so old 😭

     • redfire napsal:

      proč ti to přijde divné? 😀 web jsme dostali na zkoušku, v případě mě a minous by stejně o jiná práva nešlo, ale přece nedá rovnou přístup k celému webu… web měl dostat yuuki až se bude platit server.

     • seth123 napsal:

      rede nemáte jen práva, do administrace se samozřejmě dostanete 🙂

     • redfire napsal:

      máme přístup jenom k psaní příspěvků a moderaci diskuse. Nic jiného nám dostupné není.

     • Minous2 napsal:

      Ne, nedostaneme. Můžem opravdu pracovat jen s příspěvky.

 3. Iggy78 napsal:

  Docela smutné… I z Honzovi strany… Tohle si ten web nezasloužil, předání mělo být kompletní, aby s tím vůbec někdo něco mohl dělat, když budou problémy.

  Nicméně obsahu je málo a vlastně čím dál míň… Když už dávat příspěvky, tak by to chtělo ty nejvíce TOP, což se asi moc neděje.

  • Lorule_ napsal:

   Hlavne, kde budu Nintendaci tliachať?

   • Iggy78 napsal:

    Koukal jsem na nbase.cz, jenže tam je ten chat hroznej… Divím se, že ho neudělali trošku přehlednější, přitom to není nic těžkého…

    • TheStoupa napsal:

     Na nbase s chatem bojuji dlouhodobe, porad jim dela nejake problemy. Takze to asi zas tak lehke nebude…

     • Iggy78 napsal:

      Heh, tak já programoval v minulosti diskuzní fóra i redakční systémy, takový chat je triviální věc pro někoho, kdo to umí…

     • TheStoupa napsal:

      No, tak jim tam muzes jit napsat ze jsou hlupaci a ze to neumi. Nebo byt pozitivni a konstruktivni a nabidnout jim pomoct s nastavenim. Verim, ze budou radi kdyz jim to da nekdo do kupy.

     • Xanones napsal:

      Kdybyste měli zájem o dočasný chat pro lidi z Ninty (osobně si myslím, že na Nbasu jsou idealisti, mnoho z nich věří ve Wii U a tak..), tak mám pár funkčních freehostingů a zkušenosti z minulosti s nastavováním AJAX chatu – pěkně udělaný a funkční, zvládá obrázky, emotikony atp., ale je tam na někoho možná až příliš možností.

     • Iggy78 napsal:

      Ono napasovat chat do nejakeho opensource redakcaku nemu si byt lehke. Ja mluvil o vlastni tvorve pripadne jsou hotova diskuzni fora. Taky bych mohl rozjet na svem hostingu…

     • Xanones napsal:

      Obecně nemám obří CMS jako WP rád. Stejně jako HTML weby se také špatně udržují, navíc generují obludný kód a i s různými šablonami mají většinou generický vzhled. Jinak obecně bych řekl, že jsou všichni zvyklí na Ninty a nikomu by se nechtělo chodit jen kvůli chatu jinam – proto je asi chat na Ninty tak malý a s málo funkcemi – je to jen okrajová fíčura.

 4. Iggy78 napsal:

  Xanones: Já to vyřešil tak, že jsem si udělal vlastní redakčák obsahující editaci stránek a více úrovňového menu, fotogalerii + případně další věci se nechají rychle napasovat, když jsou potřeba.

  Ty velké obludy taky nemám rád a nepoužívám.

  • Xanones napsal:

   V dobách, kdy jsem na to ještě měl čas jsem taky pracoval na svém CMS, ale pak jsem toho musel z časových důvodů nechat – takže teď je už zhruba třičtvrtě roku v alpha fázi.

 5. Vulcan napsal:

  Ninty je ofiko mrtve? Ci este niekedy planujete to tu opravit? 😀

  • Xanones napsal:

   Viděl bych to spíš na první možnost.

  • Yuuki napsal:

   Vypadá to tak. Honza nereaguje na e-maily, aby se s tim mohlo něco udělat. Pokud tak neučiní do konce března co je údajně provoz stránek zaplacený, tak nehodlám ninty obnovovat. 🙂

   • Koogy napsal:

    Jděte do prdele!
    Já chci zpátky Honzu.
    Ninty pro mě vždy byl hlavní zdroj informací o Nintendu a na chat vám seru. Chci nové posty, nové informace, prostě chci vidět, že tento web jede nehledě na problém s chatem. Proč je tady tak málo nových příspěvků? Proč nepíšete? A to jste se tahali na koho se to má převést a ani jeden nejste schopnej web držet při životě. Tolik nápadů co budete dělat jinak a neděláte nic! Jasný už to je jiný oproti Honzovi co každý dva dny něco postnul, ale takhle si web teda nepředstavuju. Vy jo? Je mi z vás fakt blbě.

    • Simket napsal:

     Pokud k webu dostaneme přístup a budeme ho moct spravit a zaplatit tak samozřejmě web bude pokračovat.
     Dokud jsme jenom redaktoři, kteří můžou psát články tak prostě a jednoduše psát nic nebudeme. Berte to od nás jako zbabělství, nechuť či stávku ale proč se obtěžovat psaním článků když na konci měsíce web skončí z důvodu nezaplacení?
     Psát články na web, s kterým absolutně nemůžeme pracovat, jehož stránky jsou divně přeházené, jehož chat je pryč a jehož provoz je zaplacený jen do konce března bez žádné možnosti z naší strany jej zaplatit PLUS majitel webu nám nijak neodpovídá… tak si myslím, že psát něco je absolutně bezvýznamné a ztráta času.
     Web nám žádným způsobem nepatří tak proč by jsme na něj psali když už tady stejně na konci března nebude? Když se nejspíše sám majitel s ním rozhodl skoncovat? Nemáme žádnou pravomoc něco měnit a něco psát je stupidní.
     Honzu máš zpátky pořád… web je jeho a mi mu na jeho umírající web psát nebudeme…. chtěl ho předat? Nepředal, tak ho nejspíš teď zabíjí… ale do prdele jsi jdi laskavě ty!

     • Xanones napsal:

      Počkejte do 16.4., pak honzovi vyprší vlastnictví domény a budete si ji moct koupit. Akorát zřejmě přijdete o veškeré soubory z tohoto webu, pokud vám je honza nepošle.

    • redfire napsal:

     Chtít můžeš, ale bez přístupu ke kódu nic se stránkou dělat nemůžeme, a psát články na polorozbitý web, který nejspíš brzy přestane kvůli nezaplacení webhostingu existovat nemá smysl 🙂
     Taky bych ti doporučil zklidnit hormon, my se urážet za něco, co není v našich silách nenecháme…
     Váš brekot za posledních pár měsíců taky moc nepomáhá, jestli si myslíte, že tím, že tu píšete neustále jak je všechno na hovno nás motivujete, tak jste na omylu… Jen tím zabíjíte jakoukoliv radost, kterou z udržování tohoto webu máme.

     • Koogy napsal:

      Nedivte se takovým komentářům, když se neobtěžujete fanoušky tohoto webu informovat o čemkoli, co by pomohlo se takovým reakcím vyhnout. Takže znova – takhle si web nepředstavuju vy jo? Já nezkoumám jestli jsou staré příspěvky přeházené, nekoukám na ně vůbec, protože už jsem je viděl. Je opravdu tak těžký napsat do ucelené informace v jaké fázi se nachází web, do kdy zhruba máme vydržet a podobně? Bejt to obchod, tak se k vám už nevrátí žádnej zákazník. Nehodláte pro nás udělat nic a pak se budete divit (až se na vás vše kompletně převede), že máte web, na kterej nikdo nechodí, protože bylo čtvrt roku úplný ticho.. je vidět i z vašich reakcí na kritiku, že na to nemáte. Pokud chcete dělat dobrej web máte se sakra co učit. Já prostě nechápu na co čekáte? I kdyby to tady mělo za měsíc chcípnout, tak kurva s plnou parádou! Kdy jindy dostanete příležitost dostat fanoušky už rozjetého čehokoli na svou stranu? I kdyby to tady mělo chcípnout můžete psát, můžete ukázat, že máte koule a můžete rozjet souběžně nebo po konci tohoto webu vlastní projekt na kterej můžete všechny fandy odkázat.. vy prostě nechcete, vy na to serete, vám vůbec nedochází potenciál, který i s rozjebaným webem máte.. ten kdo tady jenom fňuká a brečí jste vy! Buď vím, že chci psát a že je to moje vášeň (pak využiju příležitost naplno) nebo jsem prostě jen debil co si hraje na někoho kdo umí psát a tak se zase můžu sebrat a jít odkud jsem přišel. Je opravdu velká škoda, že vás kritika nenakopává k tomu něco zlepšit a že vás spíš demotivuje. Je to jen důkaz toho, že do toho nedáváte srdce. Není to váš sen. Není to váš život. O polovičaté věci totiž nikdo nestojí. Hawk!

     • Minous2 napsal:

      Koogy – Tak si tak říkám, proč si web nepřevzal ty? A srovnávat obyčejnou a v podstatě nedůležitou fan stránku s obchodem je trochu hodně mimo. Víc se k tomu asi vyjadřovat nebudu, protože je mi jasné, že ses zasekl na té své písničce a jinou zpívat nebudeš.

     • Xanones napsal:

      Koogy: Já už se smířil s tím, že novinky nebudou a z Ninty zůstane jen chat… díky tomu se pak nemusím rozčilovat, když dva týdny nic nepíší, pro udržení duševního a fyzického zdraví bych ti doporučoval udělat totéž 🙂

      Minous2: Budu to tu psát asi potřetí. My jsme se na tu pozici nehlásili, protože jsme věděli, že na to nebudeme mít čas. Simket a Yuuki si mysleli, že čas mít budou, ale nakonec neměli. Dostavila se tedy oprávněná kritika neaktivity, kterou si zaslouží každý, kdo se o tak skvělý web, jakým bývalo Ninty, nestará. Místo toho, aby kritiku pokorně přijali, tak se urazili a vykašlali se na web úplně. A ty je hájíš tím, že byli sebevědomější (skoro by se vzhledem k jejich chování hodilo narcističtější) než my. Ale to je blbost! To, že měli dostatek sebevědomí se přihlásit, ikdyž zřejmě neměli tolik času na údržbu, kolik bylo třeba, neznamená, že mají právo se na web vykašlat a nic tu nedělat! Kdybych to byl já, kdo web převezme a pak se na něj vykašle, tak ty bys byl ten, kdo by mě kritizoval – protože takové chování je neomluvitelné.

     • Minous2 napsal:

      Xanones – Já nikoho nehájím, já jsem jen „hloupý“ korektor a je mi upřímně jedno, jestli web zůstane, nebo se zruší. Když by zůstal, taky si myslím, že by mohl být v podstatně lepším stavu s častějšími novinkami/zprávami, ale pokud to ti dva nezvládají, nijak to neovlivním. Nicméně nechávat celý web běžet jen kvůli chatu je nesmysl, ještě když je ten chat tak mizerný. A to hlášení se o web patřilo Koogymu, když má tak jasnou představu o tom, jak to má vypadat.

     • Xanones napsal:

      Minous: Potřebujeme nějaké „komunitní centrum“ českých N fanoušků, kde mohou diskutovat – jediné takové místo bylo v současnosti na Ninty. Pochopitelně by se v případě, že by novinky byly zrušeny, mohl chat udělat lepší, protože by se stal hlavním zaměřením webu, příp. forum atp.

      Já rozumím tomu, že ten argument patřil Koogymu, nicméně ten samý argument byl již párkrát v minulosti použit vůči mne (a vpodstatě všem, kteří kritizovali současný stav webu) a tak jsem chtěl znovu připomenout, že tento argument je naprosto nesmyslný a obhajuje neschopné adminy jen proto, že měli sebevědomí se přihlásit.

   • seth123 napsal:

    A to napsat Honzovy na facebook je takový problém? Jo a pro mě to je, jsem antifacebookový 😀

 6. Iggy78 napsal:

  https://www.facebook.com/honza.skypala

  Není to on? Je to veřejný profil, navíc on vystupuje v diskuzích pod svým jménem, asi není problém to sem dát.

 7. Lorule_ napsal:

  Klud hosi. Pochybujem ze by sa Honza na nieco vykaslal, alebo zatajoval. Zrejme je niekde na lyzovacke v ramci jarnych prazdnin. Dufam teda ze sa nedolamal, popripade neni iny problem a je v pohode.

 8. Dejv napsal:

  Vypadá to,ze s Honzou odešesly i tyto stránky :(. Par lidi se chvili snažili to tu provozovat,ale rychle jim došla chuť.Chapu,sam jsem hráč,ne spisovatel a je daleko lepsi si přečíst bez práce několik novinek a jít parit hry,než cumet do klavesice a ťukat jak blbec. Honza byl hrac a i PSAL a hlavně za to mu obrovskej dík,protože tak dělal něco pro nas všechny .

 9. Schmauzz napsal:

  Tak chlapci nám převzali web a moc dlouho jim to nevydrželo. Asi si měli první rozmyslet, jestli na to mají čas, protože teď to vypadá, že to tady prostě chcípne. Pro příště jeden malý tip – když si nejsem jistej, jestli na to mám, tak do toho radši nelezu.

  Btw fakt tu není někdo, kdo by to ještě zkusil? Je fakt smutný vidět Ninty v takovém stavu.

  • Relpai napsal:

   To máš těžko; třeba já bych to rád dělal, ale nejen, že „si nejsem jistej, jestli na to mám“, já jsem si přímo jistý, že bych to časově nedal.

   Na druhou stranu s „když si nejsem jistej, jestli na to mám, tak do toho radši nelezu“ tak úplně nesouhlasím – podle mne je lepší to zkusit a selhat, než nezkusit a nechat to odejít rovnou. Je mi jasné, že lze najít miliony případů, kdy se spousty lidí nadšeně vrhne do nějaké věci a pak skutek utek, a jen pár jedinců se tomu dokáže skutečně pořádně věnovat… ale za mě radši, ať to zkouší, kolísají, padají, než aby ti, co to zvládnou, to ani nezkusili, protože si sami nejsou jistí svými schopnostmi.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *