Mario Kart trofeje opět v evropském Nintendo klubu

Mario Kart

Vzhledem k popularitě bylo jasné, že se Mario Kart trofeje vrátí do evropského věrnostního Nintendo klubu. To se stalo právě nyní a nejen že jsou zpět, ale namísto 7000 hvězdiček teď za ně Nintendo chce „pouze“ 5000. Navíc je zde i úplně nová „blesková“ trofej, která dříve v nabídce nebyla. Takže pokud máte dostatek hvězdiček (nebo ještě nepoužitých kupónů k registraci her), máte jedinečnou šanci trofeje získat.

Samozřejmě připomínám, Nintendo oficiálně do České republiky ani na Slovensko neposílá, takže nelze garantovat, že vám trofej domů dorazí. Je to na vaše vlastní riziko. Pokud to ale chcete risknout, pak do položky Street Address 1 uveďte vaši skutečnou ulici, do položky Street Address 2 uveďte skutečné město (např. Olomouc) a do položky Town/City uveďte „Czech Republic“. Do položky Postal Code si vyggoglete nějaké skutečné existující anglické směrovací číslo (např.směrovací číslo z adresy nějakého anglického obchodu) a v Country ponechejte Great Britain. S trochou štěstí to balíček sice vezme cestou přes Anglii, ale tamní pošťáci ho přepošlou vám.

Štítky:

5× okomentováno Mario Kart trofeje opět v evropském Nintendo klubu

 1. pavelch napsal:

  Do postal code píšu svoji pražskou smerovačku a zatim mám 100 procentní úspěšnost 🙂

  • honza napsal:

   Aha, tak to asi předělali formulář, dříve totiž při vyplnění Velké Británie web kontroloval, jestli je zadaný Postal Code skutečně validním anglickým kódem a jiné nepustil.

   • TriDeKyuubi napsal:

    asi to bude předělaný, myslim, že tam neni Street Address 2 a je tam City/Country (nebo tak nějak), tak jsem normálně zadal Liberec/Czech Republic, PSČ svoje a zemi jsem dal Irsko (ale to by snad mohlo bejt jedno) a v pořádku to předevčírem dorazilo, ještě doufam, že dorazí krabička na hry, objednával jsem to ve stejnej den, tak mě to trochu mate, nevim jestli je možný, že by měli víc skladů a rozesílaj to různě…

 2. miky napsal:

  A plati sa za dorucenie cosi ci je to na ich naklady?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *