Miyamoto: Retro by mohlo dělat na více titulech současně, je prioritou pro nový potenciální Metroid

„Retro je velmi schopné studio a dokáže udělat různé druhy her a já to vím velmi dobře, protože jsem byl producentem hry Metroid Prime. Ale když dělali Donkey Kong Country Returns pro Wii, tak je to zjevně velmi bavilo a z toho co jsem slyšel oni sami požádali, jestli by mohli udělat nové Donkey Kong Country pro Wii U. Rozhodně toto studio si vybudovalo solidní know-how v tomto specifickém stylu hratelnosti a jako důsledek to chtěli prohloubit a vytvořit něco nového v tomto stylu pro Wii U.

Myslím si, že Retro se dostalo do stavu, v kterém může současně pracovat na více liniích a mít více různých projektů ve vývoji. Rozhodně vidím možnosti, že v budoucnu uvidíme od Retra různé projekty.

Jedním z nich je rozhodně Metroid, když hovoříte o tom, jak přivést tento svět k životu, máme pocit, že Metroid a jeho postavy jsou vskutku důležité pro Nintendo. Jsou natolik důležité, že jsme je například zahrnuli do Nintendo Landu. Rozhodně si myslím, že je to značka, které si vážíme a rozhodně jsme zvědaví na to, co s ní dokážeme udělat v budoucnu. A samozřejmě Retro je velkou prioritou jako potenciální tým uvažovaný pro práci na hře ze série Metroid.“ — Shigeru Miyamoto

Zdroj

Štítky: , , , , , ,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *