Nabídka na předání ninty.cz

Přátelé, rozhodl jsem se s webem ninty.cz skončit. Bylo to fajn šest a půl roku, ale už mi to nepřináší radost a vnímám to hlavně jako povinnost a řeholi.

ninty.cz ale nemusí skončit! Rád předám web někomu, pokud o něj bude mít zájem. Nejlépe skupince fanoušků (aby to neviselo na jediném člověku). Pokud byste měli zájem, pak mi napište na e-mail.

Předal bych vlastnictví domény ninty.cz, celý stávající obsah webu (historie příspěvků, chat), facebookovou stránku, twitter účty pro web i chat, zmíněný e-mailový účet. Prostě komplet vše. Nový majitel by se pak sám rozhodl, jestli bude s webem pokračovat ve stávající podobě, nebo ho nahradí nečím novým.

Pokud se nenajde nikdo, kdo by web chtěl, pak nechám ninty.cz dožít do května března 2018, kdy vyexpiruje doména.

Díky za pochopení.

/Honza

P.S.: Nadále zůstávám Nintendo fanouškem, na tom se nic nemění. 🙂

11× okomentováno Nabídka na předání ninty.cz

 1. Simket napsal:

  Ninty ze mě udělalo nintendo fanouška, díky.

 2. Adam napsal:

  Deprese

 3. redfire napsal:

  škoda, ale chápu to. Dost jsem si to tady užil 🙂

 4. Paulino napsal:

  Díky za tvou práci, snad se najde pokračovatel.

  Ať se ti daří

 5. Lorule_ napsal:

  Honza vdaka a vela uspechov.

 6. Autofaker napsal:

  Taky moc děkuji za zpříjemnění mého herního života a věřím, že se nalezne nějaký schopný pokračovatel. Přeji vše nejlepší do dalšího (nejen) herního života.

 7. dRTIKOOL napsal:

  Samozřejmě je to škoda rád sem navštěvoval tyto stránky .do chatu sem se skoro nezapojoval ,ale s chutí sem ho četl doma ,ale většinou v prací.jediná věc co my tu chyběla byl bazar prodej koupě výměna. Jinak plně chápu a taky přeji vše nej

 8. Xanones napsal:

  Ninty ze mne udělalo pravověrného fanouška Nintenda a sloužilo mi jako solidní zdroj informací z videoherního průmyslu. Díky moc za tvoji skvělou práci a pevně doufám, že Ninty přežije a jeho další majitel bude stejně skvělý, jako ty. Díky!

 9. UnholyU napsal:

  moc si preju aby to nekdo vzal a dekuji za tvoji praci moc mi pomohla

 10. Dejv napsal:

  Pro me je to trochu smutna zprava,chodim uz jsem leta a docela jsem si na ninty zvykl i kdyz do chatu skoro vubec nepisu,snad se najde pokracovatel.Jinak preju Honzovi,at se mu dari v jeho dalsi cinnosti stejne dobre jako s ninty.

 11. seth123 napsal:

  byly to super roky, díky tomuto webu jsem se setkal i s fajn lidma

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *