Nintendo experimentuje s drobnostmi pro mobily a tablety

Nintendo zatím sveřepě odmítá uvést své slavné značky na mobilech nebo tabletech, i když mu to mnozí radí. Prezident amerického Nintenda Reggie Fils-Aime opět čelil otázce na toto téma, nicméně odpověď tentokrát trochu překvapila…

„To je téma, na které jsme neustále tázáni. Takovou debatu máme neustále. Vnímáme, že je na trhu mnoho smartphonů a tabletů a my jich chceme chytře využít jako zařízení v našem merketingovém úsilí pro podporu našeho obsahu.

Zkoušíme spoustu experimentů ohledně toho, co bych nazval ‚malými zážitky‘, jaké můžete mít na mobilech nebo tabletech a které vás pak přivedou k hardwaru Nintenda. Bude to ovšem marketingově zaměřené, i když v tom bude malý prvek hratelnosti — nějaký pohyb, zatřesení nebo něco takového.

Věříme, že naše hry se nejlépe hrají na našich zařízeních, takže celé hry budou pouze na zařízeních od Nintenda.“

Zdroj

Jeden komentář k Nintendo experimentuje s drobnostmi pro mobily a tablety

  1. El_Scorpio napsal:

    Tiez som nad tymto rozmyslal (nedavno som si zaobstaral svoj prvy smartphone) a urcite by Nintendo nemalo vydat hlavne znacky na tablety/telefony. To dokykove ovladanie je tak na hovno, ze cloveku by to hru akurat zneprijemnilo. Ale vytvorit nejaku novu znacku, ktorej by dotykove ovladanie sadlo, to by bola dobra cesta. Ak by bola hra kvalitna tak by hracov mohla pritiahnut aj k ostatnym znackam Nintenda uz na konzolach.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *