Nintendo musí něco udělat se značkou Eternal Darkness jinak mu hrozí že o ni přijde

Nintendo si stále prodlužuje ochranou známku hry Eternal Darkness a když se tak stane fanoušci vždy dostanou malou naději že se se značkou něco stane. Nintendo znovu požádalo o prodloužení ochranné známky, ale tentokrát USPTO (uděluje a prodlužuje ochranné známky) řeklo, že Nintendo musí se značkou Eternal Darkness do 36 měsíců něco udělat, jinak o ni může přijít. Takže pokud jste fanouškem, teď máte asi největší naději že se něco stane. Nintendo buď může udělat HD remake nebo úplně novou hru. Nebo teoreticky může zafinancovat Shadow of the Eternals, duchovního nástupce hry, který bohužel na Kickstarteru neuspěl. Co by vám udělalo největší radost ?

 

Štítky: ,

5× okomentováno Nintendo musí něco udělat se značkou Eternal Darkness jinak mu hrozí že o ni přijde

 1. El_Scorpio napsal:

  O tejto hre som nikdy nepočul, ale podľa youtube videí to nie je žiadna kiddy/family friendly záležitosť takže sa nečudujem, že sa toho Nintendo nechytá…

 2. selar napsal:

  Ale tak nintendo má i par dobrých survival „hororu“ takže se tak trochu divím že do toho nejdou když by stačilo jen zasponzorovat a poradit s tim Shadow of the Eternals a nemusely by toho tolik vymejšlet….

  • Heavy_Metal_Boy napsal:

   U Shadow of Eternals to vypadá že jeden problém je ten majitel toho studia, který je/byl hrozně nespolehlivý a dřív lhal o tom jak je hra daleko ve vývoji. A Nintendo s ním asi nechce nic mít

 3. Lloyd.Irving napsal:

  Eternal Darkness 2 už tu měl dávno být!!Jedničku mám dohranou nejmíň 5x… Už pomalinku začínám chytat averzi na infantilně stylizované hry.. Nevadí mi, ale co je moc to je moc, Nintendo by mělo víc riskovat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *