Nintendo: nechystáme žádné minihry na smartphony

Spousta webů po celém světě nejen že otiskla spekulaci Nikkei, že Nintendo nejspíš chystá dema a mini-hry na smartphony (ninty.cz taky), nicméně řada webů tyto informace již otiskla jako skutečnost a nezvratný fakt a Nintendo to ve čtvrtek už jen formálně oznámí. Jenže tak to zjevně nebude, protože samotné Nintendo vydalo tiskovou zprávu, v které informuje, že nic takového neplánuje.

„Můžeme potvrdit, že jsme neoznámili ani neodtajnili žádnou část z tiskové konference o Korporátní řídící politice, která se uskuteční v Japonsku 30. ledna 2014.

Článek v Nikkei obsahuje informace uvedené Satoru Iwatou na předchozích tiskových konferencích, včetně stanoviska o připravenosti Nintenda využít chytrých zařízení k propagaci našich produktů.

Nicméně, během předchozích vystoupení Satoru Iwata také uvedl, že Nintendo nemá úmysl uvádět software Nintenda pro chytrá zařízení. Proto můžeme potvrdit, že nemáme plány nabídnout mini-hry pro smartphony nebo tablety.

Zveřejníme materiály z vystoupení Satoru Iwaty na tiskové konferenci o Korporátní řídící politice, přeložené do angličtiny, po konci vystoupení.“

Zdroj

Štítky:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *