Nintendo uvedlo, že se majitelé Switche mohou těšit na další podporu od Activisionu, Take-Two a dalších

Ve včerejším oznámení Nintendo přiložilo zajímavou poznámku, kterou by stálo za to rozebrat. V oznámení bylo uvedeno, že “fanoušci mohou očekávat stálou podporu od velkých vydavatelů jako jsou EA, Activision, Ubisoft, Capcom, SEGA, Take-Two a Bethesda, dále také rostoucí katalog kvalitních titulů od nezávislých vývojářů.”

Co víme:

 • EA velmi brzy vydá Fe na Switch, ale stále je možné, že mají v plánu i další hry – jako třeba letošní FIFA.
 • Ubisoft pořád neoznámil nic nového, ale Steep je jak se zdá stále ve vývoji.
 • Capcom připravuje hned několik her v čele s Mega Man 11, staršími Mega Man hrami a Street Fighter 30th Anniversary Collection.
 • SEGA zatím oznámila jen vydání Valkyria Chronicles 4.
 • Take-Two může přinést více NBA 2K a WWE 2K titulů na Switch, a možná některé hry od jejich dceřiné společnosti Rockstar.
 • Bethesda má ve vývoji port Wolfenstein II.
 • A pak je zde Activision, který zůstává záhadou, jelikož absolutně mlčí o Switchi od doby, co skoro před rokem vydal na Switch Skylanders Imaginators.

 

Zdroj

Štítky: , , , , , ,

2× okomentováno Nintendo uvedlo, že se majitelé Switche mohou těšit na další podporu od Activisionu, Take-Two a dalších

 1. Zdeněk napsal:

  Podpora pro sviště se slibuje ale jedná se max o porty. Kolik her které jsou navržené přímo pro pro HW specifikace sviště je ve vývoji?

  • Xanones napsal:

   Musíme dohnat éru WiiU, kde hry od třetích stran nebyly; kromě toho nemůžeš od třetích stran požadovat exkluzivity, když Switch je na trhu sotva rok. Teprve teď si některé společnosti uvědomují, jak je Switch silný v prodejích a začínají na něj vyvíjet, takže to ještě chvíli potrvá, než tyto hry na Switchi uvidíme. A kromě toho: N mělo vždy exkluzivity hlavně od sebe samotného, třetí strany moc exkluzivit nevygenerují (což je třeba dobře vidět na PS4).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *