Reggie potvrzen jako host pro nedělní VGX

Americká televizní stanice Spike společně se serverem GameTrailers vysílá o víkendu pořad VGX, tedy udílení svých cen „Hra roku“ za letošek. Již dříve se objevily zprávy, že Nintendo pro tuto akci chystá nějaké speciální oznámení.

Nyní byl prezident americké pobočky Nintenda Reggie Fils-Aime potvrzen jako host pořadu a tisková zpráva Spike TV uvádí, že ukáže „nový pohled na chystanou hru pro Wii U.“ Není z toho jasné, jestli se bude jednat o již oznámenou hru nebo úplnou novinku, ale vzhledem k formulaci bych spíš očekával něco již oznámeného. V diskuzích na internetu se nejčastěji tipuje první trailer na Smash Bros. for Wii U/3DS, někteří fanoušci se modlí za Zeldu pro Wii U, ale objevily se i úvahy, jestli se nebude jednat o oficiální oznámení čtvrté hratelné postavy pro Donkey Kong Country: Tropical Freeze, kterou ale již známe.

Geoff Keighley, který tradičně pořady GameTrailers na Spike TV uvádí, napsal na Twitter, že vůbec netuší, jaké oznámení Nintendo chystá.

VGX začíná v sobotu v 1800 newyorského času, tedy přesně o půlnoci ze soboty na neděli našeho středoevropského času. Přímý přenos na internetu asi nebude, takže novinku se nejspíš dozvíme v neděli po probuzení.

(P.S.: Pokud vám připadá, že tato ocenění se jmenovala VGA, tedy Video Game Awards, a nikoliv VGX, pak máte samozřejmě pravdu. Spike letos ceny přejmenoval, písmeno X má klást důraz na neXt-gen)

Zdroj

Štítky:

Jeden komentář k Reggie potvrzen jako host pro nedělní VGX

  1. Heavy_Metal_Boy napsal:

    Myslím že to bude Zelda nebo X. Má to bejt pohled na již oznámenou hru, což obě jsou a má to být World Premier, takže doufam v Zeldu 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *