Režisér Assassin’s Creed IV by chtěl nějaký další díl zasadit do Egypta

„Prezident naší společnosti řekl, že my připravíme letošní díl, takže tady je. Pracujeme na té hře skoro dva roky; bude to dva a půl, až vyjde. Řekl bych, že to nejlepší na celé práci je, jak si můžeme hrát s historií.

Historii máme všichni v sobě; máme s ní hluboké propojení. Máme spoustu zajímavých období a míst, do kterých jsme se ještě nepodívali a já bych se tam podívat chtěl.

Neříkám, že se právě tam vypravíme, ale jednou bych rád prozkoumal Egypt jako prostředí pro tuto hru. Starobylý Egypt by byl skutečně skvělým místem. Máme připraveno dobré vysvětlení, jak by k tomu mohlo dojít a díky přístroji Animus se můžeme podívat do jakéhokoliv času v historii.

Lidé byli skutečně překvapeni z toho, kam jsme umístili Assassin’s Creed 4, že jsme se vrátili zpět z Connorova času. Ale my jsme nikdy neřekli, že se budeme pohybovat pouze dopředu. To se jen stalo, že od Altaira jsme přešli k Eziovi a od Ezia ke Connorovi a bylo zde velké nadšení z americké revoluce.

Nicméně, nikdy jsme neřekli, že se budeme pohybovat pouze směrem k současnosti. Byli jsme trochu překvapeni, když někteří lidé říkali: ‚Jak se můžete vracet v čase, jak je to možné?‘ Na to máme Animus. Ale znova, já neříkám, že příštím prostředím bude Egypt, jen je to místo, kam bych se já rád s hrou podíval.“ — Ashraf Ismail, režisér hry Assassin’s Creed IV: Black Flag

Zdroj

Štítky: ,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *