Souhrn novinek dne 10. 2. 2018

SNK Heroines: Tag Team Frenzy – postavy a kostýmy formou DLC

 

NS: Můžou fanoušci očekávat DLC obsah a postavy do hry?
Soranaka: V tuto chvíli, když jsme ohlásili titul, byla spousta zpětné vazby fanoušků o tom, které postavy chtějí. Takže SNK skutečně uvažovalo o přidávání postav prostřednictvím DLC, a ne pouze postav, ale také obsahu.

▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂

The Count Lucanor: podepsaná edice – předobjednávky spuštěny

 

Mezinárodní objednávky mohou trvat od 7 do 14 dní.
Objednávky ve Velké Británii mohou trvat až 7 dní.
Datum odeslání teprve bude potvrzeno.
Balení obsahuje:
Switch cartridge hra The Count Lucanor
Digitální vývojářské podpisy na zadní straně
Podepsaná Edice na vnější krabici
Soundtrack na CD
Herní manuál knížečka

O hře

Spojte se s Hansem ve fantasy světě a zažijte jedinečné dobrodružství plné překvapení a výzev. Zapojte se do ponořujícího příběhu, kde každé rozhodnutí a každé vodítko je kus k vyřešení hádanky a získání pokladu. Odhalte tajné tajemství hradu, setkávejte se s pestrými postavami a pamatujte: strach se vždy skrývá pod povrchem.
Kdysi byl chudý chlapec jménem Hans, který žil se svou matkou poblíž lesa. K narozeninám nedostával chlapec žádné dárky ani sladkosti. Byl tak rozrušený, že se rozhodl odejít z domova navždy. Než odešel, matka mu dala dědečkovu hůl, nějaký sýr a tři kusy zlata. Hans vešel do lesa hledajíc dobrodružství. Brzy se setmělo a chlapec byl opravdu vystrašený, a tak se snažil vrátit. Ale potom mu zkřížil cestu zvláštní kobold a Hans se rozhodl, že ho bude následovat do hradu. Kobold mu řekl, že zdědí velké bohatství, pokud projde jednoduchou zkouškou… uhádnout jeho jméno. V pasti na hradě bude Hans prožívat strašidelné záhady, fantazie a strašidelná dobrodružství, aby se stal novým hrabětem Lucanorem.

▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂

Fire Emblem Heroes – Content update pro 10. únor 2018

 

[Úkoly] 2. set denních speciálních úkolů pro Tap battle: Illusory Dungeon je nyní dostupná (k dispozici do 11. února)
[Speciální mapy] 9. denní speciální mapa je nyní dostupná: „Daily – Part 9“. Můžete jej dokončit na Normal a Hard a získat 1 Orb pro každou úroveň obtížnosti (k dispozici až do 17. února)

▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂

Animal Crossing: Pocket Camp Update

 

Aktualizace je na cestě k Animal Crossing: Pocket Camp a je připravena zaútočit počátkem příštího týdne. Aktualizace bude obsahovat nové funkce, jako je možnost přizpůsobit oblečení táborníků, mini-hru s názvem „Brake Tapper“ a další. Očekávejte, že aktualizace bude k dispozici někdy v úterý/středu.

▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂

Tinybuild oznámil 6 Switch her

 

Cestujte zkrze umírající svět vlakem. The Final Station vás provede cestou po apokalyptickém světě, kde je vaším cílem dostat se z nádraží k nádraží, dávat dohromady větší obrázek o tom, co se stalo na místě, kde se zrovna nacházíte… Boj je neodpouštějící, zdroje jsou vzácné.

Datum vydání: únor
MSRP: $14.99 (obsahuje The Final Traitor DLC)

CLUSTERTRUCK je chaotická hra s nákladními automobily, kde hrajete hru „podlaha je láva“, zatímco skáčete po nákladních automobilech řízenými strašnými řidiči.
Datum vydání: březen
MSRP: $14.99

Trénujte tvrdě, bojujte s krokodýly a najděte lásku. Získejte své místo v Punch Clubu a zjistěte, kdo brutálně zavraždil vašeho otce. V této hře, kombinující žánry zvol si vlastní dobrodružství a boxerský tycoon.
Datum vydání: květen
MSRP: $ 14.99 (Obsahuje The Dark Fist DLC)

Máte otravného souseda, který poslouchá hlasitou hudbu ve 3 hodiny ráno? Zastavte jeho párty a nenechte se chytit. Party Hard je temná komiksová stealth strategie, kde vaším cílem je zastavit sérii párty. Myslete jako nájemný vrah, vaším cílem je odstranit všechny.

Datum vydání: léto
MSRP: $14.99

Bojujte, pližte se a prosekejte si cestu náhodně generovanými městy. Je to jako Nuclear Throne střetávající se s Deus Ex smíchaný s anarchií GTA.
Datum vydání: později tento rok
MSRP: $14.99

Propližte se do domu svého děsivého souseda, abyste zjistili, co se skrývá v suterénu. Hello Neighbor je stealth hororová hra, která přichází na Nintendo Switch (digitální a maloobchodní) v letošním roce.
Datum vydání: 2018
MSRP: $39.99 (bude obsahovat budoucí content updaty bez příplatku na ceně)

▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂

Touhou Genso Wanderer Reloaded vyjde na západě

 

Touhou Genso Wanderer Reloaded se dostane na Switch pro západ se standardní edicí a limitovanou edicí za 79,99 dolarů. Limitovaná edice obsahuje kopii hry, akrylátový přehlídkový stojan, sadu placek Daring Damsels, elegantní art book ve tvrdé vazbě, oficiální soundtrack a sběratelskou krabici.

▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂

  • dungeon crawler
  • vyvíjený firmou Nippon Ichi Software
  • představuje práci od umělce Takehito Harada
  • umístěný ve městě Refrain, kde každý, kdo vstoupil, tak se nevrátil
  • čarodějnice se dobrovolně snaží prozkoumat kobky s její legendární knihou, aby vytvořila panenky, které budou moci kobky prozkoumávat za ni
  • ovládat tyto vytvořené panenky, které mohou být jednou ze šesti dostupných tříd
  • bitvy jsou založené na tazích a mají několik jedinečných vlastností v závislosti na tom, jak hráč upravuje jejich skupinu

▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂

Nisa Press Event 2018, kde oznamují plánované hry na rok 2018

▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂

Happy Birthday: datum vydání – léto

▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂

Legend of Zelda: Ocarina of Time – Speedrun rekord

▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂

Ys VIII: Lacrimosa of Dana – Switch Gameplay Trailer

Zdroj

Štítky: , , , , , , , , , , , , , , , ,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *