Super Mario cereálie! Počkat, co?!

Před nějakou dobou se na internetu objevil obrázek s cereáliemi Super Mario. Většina lidí si myslela, že se jedná pouze o vtip či tvorbu nadšeného fanouška Nintendo cereálií z osmdesátých let. Někteří se ale nenechali zastavit a pro odhalení pravdy udělali jednoduchou věc – napsali britské pobočce Kellogg’s na jejich Twitter.

Infin se zeptal, jestli jsou cereálie opravdové a také dodal, že o ně mají zájem i ve Velké Británii.

Kellogg’s potvrdilo, že cereálie se budou vyrábět pro USA, ale momentálně nejsou plánovány pro Velkou Británii. Jeho zpětnou vazbu však předají americké pobočce.

I když se to možná zdá být šílené, spolu s obrázky uveřejněnými na Twitteru je zde i fakt, že se cereálie objevily v systému prodejce Target (zde), a tak by se fanoušci v USA měli cereálií dočkat velmi brzy. Bohužel to vypadá, že mimo USA se cereálií nedočkáme a bude velmi obtížné je sehnat.

Nejvíc mě na tom mrzí i to, že podle obrázku a fotky krabice, cereálie obsahují amiibo, které přidává speciální obsah do hry Super Mario Odyssey. Existuje ale možnost, že se jedná pouze o další amiibo kód, který umožní najít Power Moons, stejně jako u ostatních amiibo. Prozradil to tak uživatel Redditu, který sdílel fotku níže.

 

Štítky: ,

Jeden komentář k Super Mario cereálie! Počkat, co?!

  1. DANTE napsal:

    Sladkosti podle her sou běžné v japonsku Pokémon má taky plno sušenek želé lízátek atd. Mario má taky želé a další.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *