Že by Aonuma nepřímo potvrdil Skyward Sword pro Switch?

Minulý týden se v Japonsku uskutečnil koncert hudby z legendární série Legend of Zelda. Během koncertu však na jeviště vstoupil Eiji Aonuma, který je producentem této frančízy a zeptal se: „Víme na co myslíte, je to Skyward Sword na Switch, že?“ To vyvolalo v hledišti veliký jásot a potlesk. Je to zřejmé. Skyward Sword byl dobrým dílem a vyšel na Nintendo Wii. Tehdy se meč ovládal pomocí Wii Motion kontrolerů a tak by bylo jasné, že k podobným účelům by sloužily Joy-Cony. Smysl by to dávalo i v případě, že vždy se Zelda ze starší konzole podívala na tu novější ať v případě Wind Wakeru a Twilight Princess, který se ukázaly na WiiU a Majora’s Mask s Ocarina of Time na 3DS. Zde si můžete přečíst celý původní článek.

A co vy, brali byste na Switch hru Legend of Zelda: Skyward Sword?

Štítky:

3× okomentováno Že by Aonuma nepřímo potvrdil Skyward Sword pro Switch?

 1. Lorule_ napsal:

  Beriem bez vahania.

 2. cptDri napsal:

  Jasně, nejlepší díl podle mě :). Je pravda, že kromě první Legend of Zelda z NESu to pro mě byl první zážitek s „velkou“ Zeldou. Nicméně i zpětně v porovnání s takovou Ocarinou či Majoras Mask mi tenhle díl přijde více sofistikovaný. A to i včetně Breath of Wild. Pohybové ovládání a moc chytrý level design.

  Vím, že se na této Zeldě kritizuje třeba opakovaná návštěva těch stejných lokací, ale tohle mi přijde třeba geniální, že se do stejné oblasti podíváte třeba 3x a pokaždé z toho máte jiný zážitek. I po stránce sžití s postavami mě tohle nejvíc vtáhlo.

  Pokud by to vyšlo na Switch a podařilo se to odstranit nedostaky v pohybovém ovládání, tak beru hned 🙂

 3. adamn napsal:

  je to jesné i když ninto to okemtovalo že se nci takového nečeká..když tohle vyšlo přímo z úst tvůrce hry 😀

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *