Donkey Kong Country: Tropical Freeze – GT.TV epizoda + Nintendo bude na VGX

Tento týden se Reggie z Nintendo of America ukázal v GT.TV kde s ním proběhlo menší interview. Byl tam i Bill Trinen, který přinesl pár nových informací ohledně Doken Kong Country: Tropical Freez. Zajímavější ale určitě bylo to co prozradil Reggie. A to že Nintendo pracuje na nové hře, která využívá NFC technologii. A hlavně že se Reggie ukáže na VGX, kde se Nintendo na pódiu ukáže vůbec poprvé a můžeme čekat i oznámení ! Takže se určitě 7.prosince na VGX koukněte. Pokud chcete vidět tento díl GT.TV stačí kliknout ZDE.

Štítky:

3× okomentováno Donkey Kong Country: Tropical Freeze – GT.TV epizoda + Nintendo bude na VGX

 1. Jakobián napsal:

  V posledních měsících se hodně rozhoduju, jestli si koupím Xbox One nebo PS4 a najednou jsem si uvědomil, že vlastně Wii U má hry, který se mi nejvíc líbí. Aktuální Super Mario 3D World strčí do kapsy kdejakou XO nebo PS4 launchovou hru, připravovaný Donkey Kong: TF se mi taky hodně líbí. Od pohledu se tyto hry zdají být „dětské“ a jednoduché, mám spíš ale pocit, že děti raději nějakou krvavou střílečku bez nápadu. Už jsem jich přejedenej, všechny jsou na jedno brdo a mám pocit, že právě Wii U má hry, který by mi mohly sednout a něměl bych pocit, že i když bych měl systém, který je o generaci napřed, tak bych stále hrál ty samé hry, akorát s lepším technickým zpracováním.

  • Jakobián napsal:

   Mimochodem, myslíte si, že v nejbližší době dojde ke slevnění Wii U?

   • Heavy_Metal_Boy napsal:

    Ne 🙂 nedávno k němu došlo, takže to nečekej. Navíc teď vycházej hry na které Nintendo hodně vsází, jako Super Mario 3D World, Donkey Kong a v březnu možná MK8.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *