EA: Wii U bylo pro nás brzy mrtvé

EA

Když Nintendo na výstavě E3 2012 představilo konzoli Wii U, jedním z největších third-party podporovatelů byli Electronic Arts. Nicméně po uvedení konzole na trh partnerství mezi oběma firmami doslova zmizelo — EA sice vydali pro Wii U hry Mass Effect 3, FIFA 13 a Need for Speed: Most Wanted, poté ale veřejně prohlásili, že žádné další hry pro Wii U nevyvíjí a ani jejich Frostbite engine nebude platformu podporovat.

Zástupce EA nyní na toto téma řekl v rozhovoru pro EA…

„Nintendo (Wii U) bylo pro nás velmi brzy mrtvé. Stalo se platformou značek pro děti a my neděláme hry pro děti. Bylo to zjevné i při pohledu na jiné vydavatele. Když se podíváte na výsledky Mass Effectu na Wii U, což byl solidní kus práce, tak se to neproměnilo ve velký business a EA stejně jako například Activision se soustředí na hry, z nichž se stávají velké značky.“

Zdroj

Štítky: ,

2× okomentováno EA: Wii U bylo pro nás brzy mrtvé

 1. Mr. Gray napsal:

  Ehm, jako by Mario nebyl velká značka 🙂

  • Ajv napsal:

   Jen si to vytrhl z kontextu… „Stalo se platformou značek pro děti a my neděláme hry pro děti. “ což o to, pro hodně lidí tam Mario prostě spadá a Wii je prostě platforma pro party hraní a Wii U se tváří stejně, i když z počátku byly řeči o tom jak chtějí zaujmout hc hráče.

   Na druhou stranu, EA je banda plná kreténů – v pravém slova smyslu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *