Německý Amazon zařadil do nabídky novou baterii pro Wii U a dobíjecí stanici pro Wiimote

Německá pobočka Amazonu zařadila do své nabídky nový produkt vztahující se k Wii U. Bude zde ale asi trošku chybka, i když nejspíš nebude problém ji dešifrovat.

Nový produkt má název Wii U – Remote Rapid Charging Set, nicméně když si na odkaz kliknete, zjistíte, že obrázek znázorňující produkt obsahuje krabičku od Wii U GamePad High-Capacity Battery (2550 mAh). Došlo zde tedy zjevně ke smíchání dvou produktů dohromady.

Wii U GamePad High-Capacity Battery (2550 mAh)

Připomeňme, že v červenci Nintendo dalo do prodeje v Japonsku jak baterii pro Wii U GamePad s větší kapacitou, tak Wii Remote Quick-Charge Set, tedy oficiální rychlonabíječku pro ovladače Wiimote. Oba produkty tedy existují, akorát byly zatím dostupné jen v Japonsku.

Nyní se tedy chystá jejich lokalizace, což nám potvrzují nápisy v angličtině na vyobrazené krabičce. Smíchaný produkt na Amazonu uvádí evropskou cenu €30, nebyl bych si ovšem jistý, ke kterému výrobku z těch dvou cena platí. Pro srovnání, baterie stojí v Japonsku 3 150 jenů, tedy cca. €23,50, dobíječka pak 4 200 jenů, tedy cca. €31,50.

Německý Amazon uvádí jako datum vydání 4. října, tedy brzy by mohlo být jasno a třeba se oba produkty objeví i v našich obchodech.

Aktualizace: Oba dva produkty přidal do své nabídky francouzský obchod Micromania i se správnými obrázky. Dle Micromanie vyjdou oba produkty již 27. září (tento týden v pátek), rychlodobíječka pro Wiimote bude stát €40 a vysokokapacitní baterie pro Wii U GamePad vyjde na €30.

Wii Remote Rapid Charger

Štítky: ,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *