Odhaleny dva nové herní režimy pro Super Mario 3D World

IGN předčasně vydalo článek o hře Super Mario 3D World, sice ho v zápětí stáhlo, ale znáte to — co jednou pošlete na internet a Google zaindexuje, to už nikdy úplně nezmizí… No a v tomto článku byly odhaleny dva nové herní režimy pro chystanou hru Super Mario 3D World.

V „The Adventures of Captain Toad“ (Dobrodružství kapitána Toada) procházíte úrovněmi pomocí gyroskopických ovladačů. Vaším úkolem je posbírat pět zelených hvězdiček a současně být opatrný ohledně nepřátel. V tomto režimu je vypnuté skákáni, čímž je mnohem těžší nepřátele vyřadit. IGN uvádí, že tento režim dělá ze Super Mario 3D Worldu spíše puzzle hru.

„Nejprve jsme přemýšleli, jaké nové druhy hratelnosti bychom mohli nabídnout skrze GamePad. Jednou z otázek, o kterých jsme přemýšleli, bylo Máriovo skákání. Co kdybychom nabídli funkcionalitu, v které nebude možné skákat? To je zásadní věc na tomto zážitku, odstranění skákání naprosto změní způsob, jakým interagujete s herním světem a nepřáteli.“ — Kenta Motokura, spolu-režisér, Super Mario 3D World

Dalším režimem ve hře bude „Mystery House“ (Záhadný dům). Hráč má za úkol dokončit sérii úrovní na čas a sbírat v nich zelené hvězdy. Hratelnost je založena na Mystery Boxech ze Super Mario 3D Landu, ale v této hře je k dispozici více boxů, které jsou propojeny přímo s úrovněmi. Může to prý na první pohled vypadat složitě, ale pokud uděláte chybu, je jednoduché přijít na to, co jste udělali špatně.

Zdroj

Štítky: ,

2× okomentováno Odhaleny dva nové herní režimy pro Super Mario 3D World

  1. Muftu napsal:

    ja sa uz neviem dockat, skoda ze az v decembri!

  2. top44 napsal:

    tohle bude ten killer nebo systemseller nebo jak vy odbornici to nazyvate…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *