Oznámeno F1 Race Stars: Powered Up Edition pro Wii U eShop

F1 Race Stars: Powered Up Edition

Codemasters oznámili, že v prosinci vyjde na Wii U eShopu hra F1 Race Stars: Powered Up Edition. Titul byl oficiálně ohlášen již před delší dobou a očekávalo se krabičkové vydání — a k tomu sice došlo v Japonsku letos v červnu, ale v ostatních regionech ne. Hra je ale nadále v přípravě a vyjde v Evropě i Americe exkluzivně na eShopu.

Hra vychází z loňské verze pro PS3 a X360 a jezdí v ní karikatury skutečných závodníků Formule 1 — Fernando Alonso, Lewis Hamilton, Jenson Button nebo třeba čerstvý čtyřnásobný mistr světa Sebastian Vettel. Nicméně hra je založena na loňském ročníku, takže v Mercedesu najdete Michaela Schumachera apod.

Hra nabídne 15 okruhů a jako exkluzivní funkce ve Wii U verzi bude nabídnuto ježdění se svými Mii postavičkami a použití GamePadu jako volantu. Hra také bude podporovat Off-TV Play. Titul se sice inspiruje reálnými formulemi, ale hratelnost má blíže sérii Mario Kart — jsou zde power-upy, urychlovače i fyzikálně nereálné trasy.

Prodejnost bude asi nevíce záležet na zvolené ceně. Pokud bude příliš vysoká, hráči nebudou riskovat a počkají si na Mario Kart 8, které má vyjít začátkem příštího roku.

Zdroj

Štítky:

Jeden komentář k Oznámeno F1 Race Stars: Powered Up Edition pro Wii U eShop

  1. dsa napsal:

    Jsem myslel ze uz to davno vyslo, hra neni vubec spatna. Docela dobra zabava.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *