Reggie: za slabý začátek Wii U může nedostatek velkých her

„Videoherní průmysl je celý o obsahu. Podívejme se na to, proč mělo Wii raketový start, mělo dvě velké hry hned na launchi: Wii Sports a Twilight Princess. Podívejte, jak se nám dařilo z DS. Zpočátku to šlo, ale když jsme uvedli DS Lite společně s Nintendogs a New Super Mario Bros., tak se prodeje dramaticky zvedly. Podobně to bylo s 3DS, které se začalo skvěle prodávat po vydání Mario Kart 7 a Ocariny 3D.

A jak to bylo s Wii U? Jakmile se objevil software, který ukázal schopnosti konzole, tak se hardware začal lépe prodávat. Řekl bych, že změna přišla o vánocích 2013, kdy jsme připravili velké hry a to dodalo konzoli impuls. A potom přišlo Mario Kart 8 a následovali Smash Bros. Myslím, že to přišlo s vánoci 2013, kdy se Wii U chytlo.“ — Reggie Fils-Aime

Zdroj

Štítky: , , , ,

7× okomentováno Reggie: za slabý začátek Wii U může nedostatek velkých her

 1. Ajv napsal:

  At ne opakuju 🙂

  — nekecej!

  Ona se konzole, které neumí nic jiného, než jen přehrávat hry neprodávala jen tak, sama?

  Oni ti lidi fakt chtějí i hry? Proboha! Co budou chtít příště? Aby jsme vydali i nějaké nové hry a ne jen recykláty?

  • Vachyc napsal:

   Presne

  • Tavros napsal:

   A která konzole/firma nedělá recyklát? COD je jaký díl že? GTA je jaký díl? NFS, FIFA NHL Uncharted, forza GT Halo všechno je to jeden velkej recyklát…. takže nintendo dělá uplně to samé jako ostatní….

   • Ajv napsal:

    No jooo, jen si uvědom, že skoro všechno vychází na všechny ostatní zařízení jen ne na konzole od Nintenda. Takže na Xone, PS4 a PC máš výběr tuny her, na Nzolích máš to co máš pořád dokola, bez možnosti změny (téměř – viz Splatoon první hra po letech, která je „jiná“)

 2. koogy napsal:

  Překvapil 😀 😀 😀

 3. Poseidon napsal:

  A já myslel, že je to nedostkem filmů na WiiU 😀 😀 😀 :D.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *