To nejlepší z Miiverse za minulý týden

Nové funkce v Miiverse

image_61181

Mnoho z vás již o téhle funkci ví z minulého týdne, ale rozhodně se jedná o užitečnou funkci: nyní nemusíte posílat své zprávy jen do komunit, které každý týden přibývají, ale také do vlastního Activity Feedu. Tyto zprávy se pak budou zobrazovat jen vašim přátelům a lidem, kteří vás sledují.

Další novinkou je, že Art Academy: Sketch Pad bylo přeřazeno Wii U Games do Other a také velikost screenshotů připojených k příspěvkům se ve webové verzi Miiverse zvětšila.

Nové komunity

Toki Tori 2+

image_61210

Toki Tori 2 je zpět — na eShopu vyšla aktualizovaná verze Toki Tori 2+ s řadou novinek a vylepšení. Dle své tradice vývojáři ze studia Two Tribes sami píší do Miiverse a nejen, že vyjmenovali, co vše je ve hře nové, ale také upozornili na 40% slevu, která platí jen jeden týden.

Dungeons & Dragons: Chronicles Of Mystara

image_61230

Dungeons & Dragons: Chronicles Of Mystara je druhým retro remakem od Capcomu, který na Wii U eShopu vyšel. Hráči, kteří si hru koupili, jsou s ní spokojeni a to je pozitivní.

Super Mario Bros.

image_61177

Nintendo vydalo minulý týden po milionšesté svou hru Super Mario Bros. Jo, možná jsem to s tím číslem trochu přehnal, ale myslím, že to vystihuje podstatu. Místo toho, aby Nintendo na Wii U Virtual Console najednou nahrnulo vše, co již vydalo na Wii Virtual Console a vzápětí pokračovalo tituly, které na Wii Virtual Console nevyšly (a že jich je), tak nás zásobuje hrami, které všichni již máme a to několikrát.

Štítky: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *