V dubnu vyjdou Swords & Soldiers HD na Wii U

Swords & Soldiers HD

Před měsícem bylo oznámeno Swords & Soldiers 2 jako exkluzivita pro Wii U a všichni, kdo znají první díl z WiiWare, dobře vědí, že se jedná o hodně netradiční a přitom parádní strategii. Dnes bylo oznámeno, že tvůrci nám zkrátí čekání na druhý díl tím, že vydají aktualizovanou první hru v HD grafice, tedy Swords & Soldiers HD a to již v dubnu. Na HD verzi se podílí nejen originální studio Ronimo, ale přizvali si na pomoc další holandské studio zkušené s vývojem pro Nintendo, Two Tribes.

Kromě jemnější grafiky nabídnou Swords & Soldiers HD další vylepšení pro Wii U, např. off-TV play na GamePadu využívající dotykové ovládání a také multiplayer kombinující GamePad a televizi (v původní verzi pro WiiWare byl použit split-screen). Při hraní na televizi se používá Wiimote tak jako v původní hře.

Two Tribes oznámili, že pevné datum vydání ještě není určeno, ale hra se nachází v závěrečné fázi ladění a měla by vyjít již v dubnu s „nízkou zaváděcí cenou“.

Pokud jste ještě Swords & Soldiers nehráli, pak by nová HD verze měla být pro Vás jasnou volbou. A pokud již ano, pak už to bude na nízké ceně a na Vás.

Zdroj

Štítky: ,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *