Vyberte, jak bude vypadat druhá hratelná postava v Mighty No. 9

Studio Comcast se rozhodlo, že fanoušci budou moci rozhodnout o tom, jak bude vypadat Call, tedy druhá hratelná postava ve hře Mighty No. 9, určená pro kooperativní multiplayer (již odemčený při dosažení cíle 2,75 milionu dolarů). Call je robotka, kterou si v příběhu hry vytvořil přítel Dr. Whitea, Dr. Sanda, aby mu asistovala při jeho výzkumu; Call se nějakým způsobem vyhla infekci virem, který nakazil všechny ostatní roboty a nyní pomáhá Beckovi (hlavnímu hrdinovi hry). Na rozdíl od Becka nemá jeho lidské charakteristiky, takže je mnohem víc čistým robotem, z čehož budou plynout některé rozdíly a neporozumnění mezi těmito dvěma postavami.

Studio připravilo 9 různých návrhů Call a fanoušci z nich mohou nyní vybrat tu, která se jim nejvíce líbí. Pokud se chcete zapojit, hlasovat je možno na této stránce.

Call (Mighty No. 9)

Comcast také oznámil, že finance vybrané na Kickstarteru společně s financemi vybranými na PayPalu právě odekmnuly další dodatečný bonus (vedlejší postavu do hry, její podoba ještě není rozhodnutá). To znamená, že do odemčení verze pro 3DS v této chvíli zbývá přesně 400 tisíc dolarů. Stihne se to?

Comcast dokonce přidal ještě další dodatečný cíl, kterou by byla další úroveň a boss do singleplayeru, nicméně tuto úroveň by hráč nehrál za Becka, ale právě za Call. Tento nový dodatečný cíl je nicméně až na hranici 3,7 milionu dolarů.

Štítky:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *