Vývojáři Swords and Soldiers II chválí Nintendo

Joost van Dongen: Začali jsme tento projekt před více jak dvěma roky, dřív než Wii U vyšlo. Obdrželi jsme od Nintenda ranné devkity a ty na nás zapůsobily. Chtěli jsme se značkou něco udělat, Swords and Soldiers jsou už pět let staré. Chtěli jsme se k tomu vrátit. Je to skvělá hra a skvělá značka, chtěli jsme s tím udělat něco nového. Zkusit nový směr.

Thomas Pathuis: Nejen to, na Wii U máte nový ovladač. Ten vám dává nové možnosti dotykového rozhraní a my to dobře v pokračování Swords and Soldiers využíváme.

Joost van Dongen: S Nintendem se velmi dobře spolupracuje. Velmi se zajímají o naši hru, takže doufáme, že jí najdou pěkné místo na eShopu a pomohou nám trochu s marketingem. Jejich technologická podpora je skutečně dobrá. Když máme otázky, vždy dostaneme odpovědi do konce dne.

Nový ovladač jsme si zamilovali. Na jiných konzolích, mám na mysli PS4 a Xbox One, z naší perspektivy se jedná pořád o to samé, jen je to teď rychlejší. Ale Wii U nabízí něco nového, ten ovladač s obrazovkou a podporu dotykového ovládání a další věci, to tu nebylo.

Zdroj

Štítky: ,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *