Watch_Dogs odloženi na jaro 2014

„Naší ambicí s hrou Watch_Dogs bylo od začátku přijít s něčím, co bude vyjadřovat naše očekávání od toho, jak má vypadat další generace hraní. S vědomím toho jsme se učinili rozhodnutí odložit vydání hry na jaro 2014.

Je nám jasné, že se mnoho z vás diví — ‚proč teď?‘ Zvažovali jsme, jestli odložit vydání hry. Ale od začátku jsme se rozhodli, že nebudeme dělat kompromisy ohledně kvality. Jak jsme se blížili termínu vydání, když se vše začalo skládat dohromady a směřovali jsme k finální kompletaci, začalo být zřejmé, že potřebujeme čas navíc, abychom nablýskali a vyladili každý detail a byli schopni nabídnout skutečně výjimečný zážitek.

Chtěli bychom využít této příležitosti a všem vám poděkovat. Máme velkou radost a oceňujeme, jak reagujete na našem webu, na setkáních, tiskových konferencích a jiných příležitostech. Váš zájem nás posouvá kupředu.

Nemůžeme se dočkat, až se s vámi příští rok na jaře potkáme v Chicagu. Jsme si jistí, že si naši hru zamilujete tak, jak jsme si my zamilovali práci na ní.“ — vývojářský tým hry Watch_Dogs, Ubisoft

Zdroj

Štítky:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *