Wind Waker HD v Anglii na čtvrtém místě prodejů

Zatímco v Japonsku se Wind Wakerovi HD až tak moc nedařilo, v Anglii to vypadá mnohem lépe. Sice neznáme přesná čísla prodaných kusů, ale při svém debutu hra obsadilo čtvrté místo prodejů, porazit ji dokázali pouze velikáni FIFA 14, Grand Theft Auto V a také další novinka vydaná ve stejném týdnu, tedy F1 2013 — ta ovšem Wind Wakera HD porazila jen při sečtení výsledků X360+PS3 dohromady, jinak byl Wind Waker HD úspěšnější než formule na každé konkrenční konzoli samostatně.

Wind Waker je také podstatně úspěšnější než nový ročník Just Dance 2014, který při debutu obsadil až 9. místo při součtu všech platforem dohromady. Z individuálních žebříčků je vidět, že Just Dance 2014 se prodávalo víceméně jen pro Wii (i zde obsadilo 9. místo), v žebříčku 40 nejprodávanějších her již není ani jedna verze této hry pro zbylé platformy.

All formats


Individual FormatsZdroj

Štítky: , , ,

5× okomentováno Wind Waker HD v Anglii na čtvrtém místě prodejů

 1. Heavy_Metal_Boy napsal:

  Jsem zvědavej na prodeje Wii U

 2. Poseidon napsal:

  Upřímě to asi moc prodejů nebude, vžyť hned pod Zeldou je Minecraft a že by si Minecraft lidi tolik kupovali?

  • honza napsal:

   Minecraft je na X360 poměrně úspěšnou hrou, prodalo se ho již 1,27 milionu, což je víc než verze pro PC.
   A pokud uvážíme, že v individuálních platformách porazil F1 2014 jako druhou novinku týdne, tak bych řekl, že Wind Waker HD je asi úspěch.

 3. Poseidon napsal:

  Honzo je to úspěch na to, že hra je za plnou cenu. Jednou již byla prodávána a zřejmě suchém Wii U zabodovala – ale bude se prodávat alespoň celý měsíc, tak aby hnula statistikami? Nebo to je jen kup fanoušků (fanatiků)??

  • honza napsal:

   No sláva, konečně nějaká reakce, která je sice kritická, ale nejedná se jen o laciný trolling, tak jako tvé předchozí komentáře.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *