Raving Rabbids: Travel In Time — návod na hru

Obsah

 1. Ovládání
 2. Minihry
  1. Bouncearium
  2. Shootarium
  3. Flyarium
  4. Runarium
  5. Hookarium
 3. Kostýmy
 4. Trofeje
  1. Hlavní hala
  2. Bouncearium
  3. Shootarium
  4. Flyarium
  5. Runarium
  6. Hookarium

Ovládání

Ovládání je napsáno pouze pro muzeum. Hra obsahuje spoustu miniher a v závislosti na nich se mění i ovládání.

Analogpohyb postavy
D-pad ↑aktivace teleportu
D-pad ↓řev
D-pad ←symbol !
D-pad →symbol ?
Avyskočíte na partnerovu hlavu
Bhod předmětu
+pauza, menu nastavení
2při podržení tlačítka uděláte fotku

Minihry

Bouncearium

Minihra 1: Titanic On the Rocks
Rok: 1912
Úkol: Abyste v kole vyhráli, tak musíte sníst 100 fazolí. Ty jsou umístěny různě po levelu a tak se nezdržujte a začněte je sbírat. Klasická fazole je za 1 bod, zatímco plechovka je za 5 bodů, takže byste je neměli v žádném případě minout. Vítězem se stává ten, kdo dříve posbírá 100 fazolí.

Minihra 2: Quest for Fire
Rok: – 400 000
Úkol: V této minihře jde o to, abyste přežili. Ocitnete se v části s mnoha platformami, po kterých můžete skákat a vždy z jedné strany půjde oheň, který se se vás pokusí zranit. Rovněž navíc můžete udeřit do šipky, které jsou po obrazovce a změnit tak směr, kterým se oheň příště ubere. Pokud navíc narazíte na bílou králičí hlavu, tak ji za každou cenu seberte, jelikož se jedná o extra život a vaše šance na výhru se tak rázem zvýší. Poslední přeživší králík vyhrává. Nakonec si vyberte a zasáhněte jeden z objektů.

Minihra 3: Holly-Bollywood
Rok: 1923
Úkol: V tomto kole se kamera nesutále pohybuje dolů a vy musíte držet tlačítko A a máchat směrem dolů, čímž rozbijte cihly s určitým bodovým hodnocením. Ty se vám sčítají a vítěz s nejvyšším počtem bodů vyhrává. Poté si na konci můžete zvolit, do které cihly bouchnete a vytvoříte tak nápis Hollywood nebo Bollywood.

Minihra 4: Assembling-bling-line
Rok: 1908
Úkol: Zde musíte skládat stejné barvy k sobě a zaplnit tak co nejméně hrací plochu. Hra končí ve chvíli, kdy se vám plocha zaplní. Vaším úkolem je tak vydržet co možná nejvíce.

Minihra 5: Ice Ice Maybe
Rok: – 100 000
Úkol: Tento level je velmi podobný levelu Quest for Fire. Hlavní rozdíl je v tom, že se odehrává ve vodě a při pohybu do stran se vás pokouší zranit led. Ve vodě rovněž čeká spousta nástrah v podobě vodních proudů, ostnatých koulí či elektrických úhořů, které vás dokáží zbrzdit. Vítězem bude opět ten, kdo zůstane jako poslední.

Shootarium

Minihra 1: The Great Uranium Rush
Rok: 1799
Úkol: V tomto kole musíte sestřelovat padající balvany a získat tak víc bodů, než váš nepřítel. Souboj je navíc rozdělen na tři části. V té první jde jen o sestřelování balvanů, zatímco v té druhé budou padat i bedny TNT a nafukovací kruh. Když do nich budete střílet a podaří se vám je odrazit na svého soupeře, tak přijde o 500 či 1000 bodů a bude na chvíli venku ze souboje. Vítězem se stává ten, kdo má na konci třetího kola více bodů.

Minihra 2: Flatulating on the Moon
Rok: 1969
Úkol: Vaším prvořadým úkolem je zničit nepřátelskou planetu naproti vám. Povšimněte si, že přes obrazovku lítájí kameny. Vždy když do jednoho střelíte otočí se a někdy tam je králík, toho chytněte pomocí A, zamiřte jej na nepřátelskou planetu a hoďte ho. Rovněž si dejte pozor, aby se nesrazil s kameny a po zásahu nepřítele mu uberete život. Ten, kdo první ztratí všechny životy, prohrává.

Minihra 3: Bozo the Sphinx
Rok: – 2 500
Úkol: Vzadu vidíte obrys pyramidy a před vámi budou pobíhat králici. Chytněte ty, kteří nesou vaše cihly a házejte je směrem na prázdná pole, přičemž házejte králiky s krumpáčem na pyramidu nepřítele. Ten mu totiž zničí již postavenou cihlu. Vítězem je ten, kdo jako první dostaví celou pyramidu.

Minihra 4: Caesar Salad
Rok: -44
Úkol: Ocitáte se v aréně, kde ze tří stran přicházejí králičí gladiátoři a vy je musíte sestřelit, přičemž útoky se neustále stupňují. Čím víc bodů získáte, tím lépe pro vás a z toho důvodu se snažte vždy střelit i do slepice, která kolem poletuje a dostanete za ni 100 bodů. Ve spodní části obrazovky máte navíc ukazatele, který vám ukáže, kde je situace nejhorší.

Flyarium

Minihra 1: Mona Leadsda Way
Rok: 1506
Úkol: V této hře musíte porazit své 3 soupeře v leteckém závodě. Základním prvkem úspěchu je naučit se opravdu dobře ovládat letadlo. Následně prozkoumejte trať a vyzkoušejte si, jak funguje, která zbraň. Rovněž je nutné využívat zelených kruhů, díky kterým se zvýší vaše rychlost a máte větší šanci předběhnout soupeře.
Minihra 2: Dim Flash of Inspiration
Rok: 1750
Úkol: V tomto létajícím kole musíte nashromáždit co nejvíce balónku. Po jejich sebrání se připojí do řady a vy je budete tahat za sebou, přičemž vám je může každý soupeř sebrat. Navíc jsou v kolech rozesety bedny po jejichž sebrání získáte nějakou zbraň, díky které můžete nepřátelský útok zastavit. Vítězem je ten, kdo má na konci časového limitu nejvíc balónků ze všech.

Minihra 3: Way-over Layover
Rok: 1903
Úkol: V této minihře jste rozděleni na dva týmy a vaším úkolem je dovézt ke svojí základně co možná nejvíc beden. Vaše základna je určena barvou a každá bedna má určité bodové hodnocení, které je 5, 10 nebo 15. Zbytečně se tedy nepouštějte do 5 bodových beden a rovnou se vydejte pro ty s vyšší hodnotou. Tím si ušetříte starosti a bez problémů vyhrajete.

Minihra 4: Christopher Corrumpus
Rok: 1492
Úkol: Celá minihra se odehrává pod vodou. Co nejrychleji seberte sud uprostřed oblasti a držte ho u sebe co nejdéle. Snažte se schovávat před nepřáteli a držet se od nich co nejdál. Vítězem se stává ten, který u sebe udrží sud nejdéle.

Minihra 5: Mount Rushmuck
Rok: 1939
Úkol: této hře musíte porazit své 3 soupeře v leteckém závodě. Základním prvkem úspěchu je naučit se opravdu dobře ovládat letadlo. Následně prozkoumejte trať a vyzkoušejte si jak funguje, která zbraň. Rovněž je nutné využívat zelených kruhů, díky kterým se zvýší vaše rychlost a mate větší šanci předběhnout soupeře.

Minihra 6: Apollo-Soyuz Sauce
Rok: 1975
Úkol: Stejně jako u předchozí dvou létajících kol je toto kolo hlavně o vaší schopnosti létat a adaptovat se s okolním prostředím, čímž pro mě létající závody zůstavají nejtěžší minihrou v celé hře.

Runarium

Minihra 1: Merlin the Embroiler
Rok: 520
Úkol: Běžecký level má poměrně jasná pravidla. Musíte se dostat k meči Excalibur, sebrat ho a odnést k cíli, přičemž závodit budete ve dvojicích a vzájemě si musíte pomáhat. Rovněž sbírejte dárkové balíčky, protože ukrývají zbraně, kterými můžete odrazit útok dotěrného soupeře. Utíkejte podél řeky kupředu, vyhýbejte se pastím na medvědy a pokud narazíte na krystal, tak ho zničte zatřesením wiimotu. Poté přeběhněte přes kamenný most směrem doleva, proběhněte bažinami a přes otočný most zamiřte na druhou stranu. Rozbijte vrata, vyběhněte nahoru a nechte se na plošině převést přes příkop s bahnem. Pak seberte Excalibur, zamiřte k trůnu a sešlápněte podstavec na zemi. Trůn se odsune a vy můžete skočit dolů. Utíkejte k obrazovce, utíkejte na západ a dostanete se do začarovaného lesa. Tím proběhněte na druhou stranu a zamiřte k cílové pásce.

Minihra 2: 1929: Crash, Boom, Bang
Rok: 1929
Úkol: V další co-op minihře musíte odnášet bedny ke stolu, kde začínáte. Zde je velmi důležitá kooperace a volba taktiky. Zaměřte se tedy na žlutě zářící bedny, které mají hodnotu 15 bodů a vezměte jednu vy a druhou váš partner. Za každou cenu se držte dál od vašich soupeřů, aby vám je nesebrali a odneste je k pultu. V časovém limitu získejte, co možná nejvíc bodů a máte vyhráno.
Minihra 3: Bunny Express
Rok: 1861
Úkol: Druhý běžecký závod v řadě, který má spoustu zkratek, které byste rozhodně neměli minout. Hned jak závod začne, tak jděte dolů k zátarasu, vyskočte na vašeho spoluhráče a přeskočte na druhou stranu. To samé udělejte u dalšího zátarasu dole, vyhněte se padajícím balvanům a doběhněte na most. Přes zábradlí skočte doleva do vody, po pár metrech vylezte nahoru na pevnou zem a přeskočte další blokádu nalevo (k přeskočení vždy využijte svého partnera). Poté už jen utíkejte nahoru, využijte zrychlovacího pruhů a doběhněte do cíle. Stejným způsobem odehrejte i další dvě kola a bez sebemenších problémů vyhrajete.

Minihra 4: Cave Paintings
Rok: -32 000
Úkol: V této minihře stojíte proti čtyřem vašim soupeřům a hra bude rozdělena do třech kol. Vždy musíte sebrat barvu utíkat s ní k obrazci králíka a přebarvit ho svou barvou, za což budete bodově ohodnoceni. Snažte se obrazce střídat, protože za házení na stejné budete penalizováni. Pouze se tedy vyhýbejte vašim nepřátelům, za každou cenu se chopte nějaké barvy a přebarvěte stěnu. Vítězem se stává ten, kdo získá nejvíce bodů.

Minihra 5: HowDyaLikeDemApples?
Rok: 1665
Úkol: Obdobná minihra jako v levelu 1929: Crash, Boom, Bang, ale s tím rozdílem, že váš cíl se pohybuje. Opět se tedy zaměřte na 15 bodové bedny a vždy, když nějakou seberete, tak si to namiřte k panu Newtonovi a vražte do něj. Jako obvykle se vítězem stává tým s největším počtem bodů.

Hookarium

Před aktivací levelů hoďte králíka na stěnu před vámi, začněte si ho přitahovat a shodíte ji dolů, čímž odkryjete levely.

Minihra 1: Underwater-r-u-doing?
Rok: – 400 000 000
Úkol: Chytání ryb je další poměrně těžký úkol. Vždy nejprve chyťte svého králíka, pak podle čáry zamiřte, kam budete házet a napřáhnutím ho hoďte. Blízká ryba se do něj zakousne a vy musíte kroužit nunchuckem proti směru hodinových ručiček, čímž si králíka přitáhnete k sobě a za rybu získáte body. Tímto způsobem musíte nasbírat co nejvíce bodů, v čemž vám pomůže i dobrá znalost ryb a jejich bodové ohodnocení.

Minihra 2: Statue of Libert´Air
Rok: 1885
Úkol: Další závod, který se tentokrát odehrává trochu netradičně na staveništi. Vašim úkolem je házet udicí vašeho králíka na dřevěné platformy a postupovat tak vzhůru. Opět se hraje v týmu, takže je nutná sehranost a hlavně se snažte nemíjet platformy, protože vás to stojí drahocenný čas. Rovněž využívejte zkratek v podobě jezdících platform a zbraní, které vám mohou cestu vzhůru značně urychlit. Vítězem se státá tým, který bude jako první v cíli.

Minihra 3: Square Wheel
Rok: – 3 500
Úkol: V posledním kole se podíváme na lov šneků. Opět hoďte vašeho králíka jako návnadu a wiimotem určujte směr jeho cesty. Posbírejte pět šneků, snažte se nebourat a přitáhněte si je k sobě na auto. Úspěch tkví v tom, že si pokaždé přitáhnete plný počet šneků (5), za což dostanete 1 000 bodů. Díky tomu budete získávat mnohem víc bodů než vaši soupeři a snadno vyhrajete.

Kostýmy

KostýmZisk
KleopatraOd začátku.
ŘímanOd začátku.
MušketýrOd začátku.
PirátOd začátku.
MadamPompadour Od začátku.
NapoleonOd začátku.
KovbojOd začátku.
PeléOd začátku.
AliDohrajte minihru Titanic On the Rocks.
PračlověkDohrajte minihru Quest for Fire.
SultánDohrajte minihru Holly-Bollywood.
PunkerDohrajte minihru Assembling-bling-line.
Polární lovecDohrajte minihru Ice ice Maybe.
Kovboj (žena)Dohrajte minihru The Great Uranium Rush.
HippieDohrajte minihru Flatulating on the Moon.
FaraónDohrajte minihru Bozo the Sphinx.
GladiátorDohrajte minihru Caesar´s Salad.
MozartDohrajte minihru Dim Flash of Inspiration.
CheguevaraDohrajte minihru Mona Leadsda Way.
PilotDohrajte minihru Way-over Layover.
Kryštof ColumbusDohrajte minihru Christopher Corrumpus.
Abraham LincolnDohrajte minihru Mount Rushmuck.
VojákDohrajte minihru Apollo-Soyuz Sauce.
RytířDohrajte minihru Merlin the Embroiler.
LovecDohrajte minihru 1929: Crash, Boom, Bang.
IndiánDohrajte minihru Bunny Express.
MumieDohrajte minihru Cave Paintings.
Isaac NewtonDohrajte minihru HowDyaLikeDemApples?
ČíňanDohrajte minihru Underwater-r-u-doing?
IndiánkaDohrajte minihru Statue of Libert´Air.
MongolDohrajte minihru Square Wheel.
JaponkaZpřístupněte zlatou pračku (změňte historii v prvních 4 arénách).
TibeťanZpřístupněte zlatou pračku (změňte historii v prvních 4 arénách).

Trofeje

V následujícím přehledu najdete všechny trofeje, které lze ve hře získat. Pod označením # uvidíte kolik zlatých hodinek dostanete za splnění trofeje a rovněž slouží k vybarvení pole v případě, že trofej odemknete. Pokud musíte změnit historii, tak je vždy potřeba hrát za fialový tým nebo na konci kola zvolit fialovou volbu.

Hlavní hala

#TrofejZisk
1Off to a good start…Seberte 1 zlaté hodinky.
1Cool CoupleZahrajte si s dalším hráčem ve svém obýváku.
1Way-to-Go TrioZahrajte si s dvěma hráči ve svém obýváku.
1Just the 4 of UsZahrajte si s třemi hráči ve svém obýváku.
1Dressed for WinterZměňte si kostým.
1Primal ScreamPoprvé zařvěte stisknutím ↓ na D-padu.
1First SongPoprvé zazpívejte chorál.
1Double TimeZazpívejte chorál s dalším hráčem.
1Rad TriadZazpívejte chorál s dalšími dvěma hráči.
1Newbie Movie-LoverPoprvé se podívejte na film za stromem levelů.
1Point and ShootStisknutím tlačítka 2 udělejte svou první fotku.
1Time TravelPoužijte poprvé teleportér.
1Quick TournamentVytvořte turnaj s časovým omezením.
1Restricted TournamentVytvořte turnaj s omezeným počtem miniher.
1Booth PartnerPřidejte si v budce partnera přidáním jeho kódu.
1Menu PartnerPřidejte si partnera s použitím menu aktivit.
1Raving HelloPozvěte partnera.
1Rappid Rabbid DatingZapočněte mód setkání.
1Booth OpenOdemkněte budku (po odehrání základních kol).
1Come and Get It!Pošlete svému partnerovi výzvu.
1First DancePoprvé si zatancujte.
1The Even Weaker LinkPoprvé si zahrajte kvíz.
1First Things FirstVytvořte si svůj profil (hned na začátku hry).
1Newbie Time CollectorPosbírejte 20 zlatých hodinek.
1Apprentice Time CollectorPosbírejte 100 zlatých hodinek.
1Lightning streakNechte se zasáhnout elektrickým paprskem v hale.
1Electro-RabbidUpečte svého králíka 100krát v laserech.
1Burst Your BubbleNechte králíka vybouchnout jako balón.
1A Bird in the Hand…Roztančete kačenu ve vitríně.
1Scratch MasterBouchněte do gramofonu napravo od kačeny.
1Schubert SweetV oblasti s trofejemi zařvěte na rybu na zdi.
1Mummy´s the WordV oblasti s trofejemi udeřte do sarkofágu mumie.
1Random RavingProjděte králičími dveřmi ve výběru arén.
1Beyond RavingV kvízu odpovězte na vše špatně.
2Experienced Time CollectorPosbírejte 200 zlatých hodinek.
2Tournament KingVyhrajte turnaj.
2Beat the StreetVyhrajte výzvu.
2Rabbid RuckusVyhrajte skupinový souboj.
2Leotard rabbidZískejte přes 10 000 bodů v Maniac.
2Rainbow RabbidZískejte přes 13 000 bodů v YMCA.
2Rabbid ArabesqueZískejte přes 13 000 bodů v 40th Symphony.
2RabbidosaurusZískejte přes 15 000 bodů v Walk The Dinosaur.
2Disco RabbidZískejte přes 8 500 bodů v Car Wash.
2CanCan RabbidZískejte přes 11 000 bodů v Infernal Gallop.
2Rabbid in Your FaceZískejte přes 11 000 bodů v Gonna Fly Now.
2Happy BurpdayHned jak vylezete z vody zmáčkěnte ↓ a krkněte si.
2First Butterfly EffectZměňte poprvé historii.
5TerminatorDohrajte všechny minihry.
5Bwaahbershop QuartetZazpívejte chorál s třemi dalšími hráči.
5Serial DancerZatančete na všechny písně.
5Midnight ShowingShlédněte finální animaci.
5Professional Time CollectorPosbírejte 300 zlatých hodinek.
5Super Time CollectorPosbírejte 400 zlatých hodinek.
5Mega Time CollectorPosbírejte 500 zlatých hodinek.
5Time LordPosbírejte 595 zlatých hodinek.
5Rabbid RumbleVyhrejte 5 skupinových bojů.
5RabbrilliantOdpovězte na všechny otázky v kvízu správně.
5How do I look?Vyzkoušejte si 32 kostýmů.

Bouncearium

#TrofejZisk
1Ice CubistsZahrajte si minihru Titanic on the Rocks.
1First FlameZahrajte si minihru Quest for Fire.
1First TunnelZahrajte si minihru Holly-Bollywood.
1First LinkZahrajte si minihru Assembling-bling-line.
1First FrostZahrajte si minihru Ice Ice Maybe.
1Rabbid FloatiePoprvé si zaplavte.
1Brick BreakerV Assembling-bling-line vydržte víc jak 5 minut.
1AntifreeezeV Ice Ice Maybe vydržte víc jak 3,5 minuty.
1Big Bounce-BackZískejte 25 bodů v minihře u kostry dinosaura.
1Newbie MusicianZískejte přes 10 bodů ve hře na xylofon u mamuta.
1Super SoloistZískejte přes 50 bodů ve hře na xylofon u mamuta.
1Newbie HunterZískejte víc jak 10 bodů při lovu motýlů.
1Master HunterZískejte víc jak 30 bodů při lovu motýlů.
1Boiiiing on the BrainOdrazte se od hlavy soupeře.
1Rock SolidZničte 500 kamenů v Holly-Bollywood.
2Jelly CrossingNechte králíka přejít přes želatinu.
2Ice CrusherDokončete Titanic on the Rocks do 1 minuty.
2Planet PiercerZískejte přes 350 bodů v Holly-Bollywood.
2Rodeo RumblerZískejte přes 200 bodů na úhoři.
2No IceZměňte historii v Titanic on the Rocks.
2King of the BarbecueZměňte historii v Quest for Fire.
2LoL-lywood!Změňte historii v Holly-Bollywood.
2Wig AlertZměňte historii v Assembling-bling-line.
2Shakin´? Not Stirred!Změňte historii v Ice Ice Maybe.
2Hard Knock RabbidSilovým skokem udeřte 200 krát do země.
2Pit-i-FullSoupeř ztratí 250krát fazole v Titanic on the Rocks.
2Firey ArrowsV Quest for Fire aktivujte 100 směrových šipek.
2Stone ThrowerV Assembling-bling-line pošlete 100útoků soupeři.
2Y´arrowmazing!V Ice Ice Maybe aktivujte 100 směrových šipek.
5Long FlameV Quest for Fire vydržte déle jak 3,5 minuty.
5Wild BouncerZískejte přes 450 bodů na úhoři.
5Music MaestroZískejte přes 100 bodů na xylofonu.
5King of HuntersZískejte přes 80 bodů v lovu motýlů.

Shootarium

#TrofejZisk
1First NuggetZahrajte si minihru The Great Uranium Rush.
1First QuarterZahrajte si minihru Flatulating on the Moon.
1Newborn NoseZahrajte si minihru Bozo the Sphinx.
1First CircusZahrajte si minihru Caesar´s Salad.
1Eat My DustPo prvním vstupu do Shootaria rozstřílejte krystaly.
1Fire at WillZahrajte si první hru v Shootariu.
1Newbie JugglerVe střelbě do masek získejte víc jak 5 bodů.
1Small-Time JugglerVe střelbě do masek získejte 20 bodů.
1First HoopV basketballové minihře získejte 5 bodů.
1Small-Time PlayerV basketballové minihře získejte 20 bodů.
1Strike!Strefte 10 králíků dělovou koulí v Caesar´s Salad.
1Smack-a-RabbidOdstrčte králíka 10krát proti okraji obrazovky.
1Throwavay RabbidOsvoboďte 20 krát svého králíka.
1Fortune TailerRozbijte králíka z krystalu.
1Pyramid PillagerSnězte 50 nepřátelských bloků.
2Goldarium MedalZískejte 15 000 bodů v The Great Uranium Rush.
2Moon-WackerDohrajte Flatulating on the Moon do 1 minuty.
2Pyramid ExpressDohrajte Bozo the Sphinx do 1 m 20 s.
2GladiatorZískejte víc jak 12 500 bodů v Caesar´s Salad.
2Big-Time JugglerVe střelbě do masek získejte 50 bodů.
2Big-Time PlayerV basketballové minihře získejte 30 bodů.
2A bright, shiny futureZměňte historii v The Great Uranium Rush.
2The Fart Side of the MoonZměňte historii ve Flatulating on the Moon.
2Disguised SphinxZměňte historii v Bozo the Sphinx.
2That´s Nuts!Změňte historii v Caesar´s Salad.
2Shoot-a-BrushStřelte do něčeho 500 krát.
2Shoot-a-RabidStřelte králíka do úst.
2Master FlipperOtočte 500 meteoritů ve Flatulating on the Moon.
2Chickened Out500 krát střelte do slepice v Caesar´s Salad.
5The Emperor of JuggleVe střelbě do masek získejte 100 bodů.
5HoopmasterV basketballové minihře získejte 60 bodů.
5Rabbid BurstV The Great Uranium Rush odpalte 100 beden TNT u vašeho nepřítele.
5Duck!V The Great Uranium Rush si mezi sebou celkem 500 krát přehoďte kruh s kačenou.

Flyarium

#TrofejZisk
1First SmileZahrajte si minihru Mona Leadsda Way.
1First SparksZahrajte si minihru Dim Flash of Inspiration.
1First FlightZahrajte si minihru Way-over Layover.
1First CrossingZahrajte si minihru Christopher Corrumpus.
1First PresidentsZahrajte si minihru Mount Rushmuck.
1First EncounterZahrajte si minihru Apollo-Soyuz Sauce.
1Open GreatOtevřete bránu v Mona Leadsda Way.
1Nice Flight!Vzlétněte v aréně Flyarium.
1Sir RingsalotV prstencích získejte 10 bodů a více.
1Prince of the RingsV prstencích získejte 20 bodů a více.
1High-Flying Act!500 krát rychle zamávejte křídly.
1Demolition RabbidHrad vašeho soupeře musí ztratit 500 bodů ve hře Way-over Layover.
1Captain Hooks-alotV Christopher Corrumpus ukradněte pomocí háku celkem 25 krát barel.
1Contact!Vrazte do kosmokrávy v Apollo-Soyuz Sauce.
2Leonardo Da Rapido RabbidDokončete minihru Mona Leadsda Way do 2:05.
2Looney BallooneyZískejte přes 70 bodů v Dim Flash of Inspiration.
2Mind BreakerZískejte přes 180 bodů ve Way-over Layover.
2Barrel O´ FunZískejte přes 100 bodů v Christopher Corrumpus.
2Way Too MuchDokončete Mount Rushmuck do 2 minut.
2Space RaceDokončete Apollo-Soyuz Sauce do 2:05.
2King of the RingsZískejte více jak 50 bodů v prstencích.
2Keep Smiling!Změňte historii v Mona Leadsda Way.
2Love StruckZměňte historii v Dim Flash of Inspiration.
2Crash ´N BurnZměňte historii v Way-over Layover.
2Passage to India(ns)Změňte historii v Christopher Corrumpus.
2Big RockerZměňte historii v Mount Rushmuck.
2Lunar ParkZměňte historii v Apollo-Soyuz Sauce.
2Boosted RabbidV Mona Leadsda Way zrychlete 250 krát.
2Loadsa BalloonsSeberte 1 000 balónků v Dim Flash of Inspiration.
2Bucket ´o BucksUkradněte 50 kyblíků s pískem od vašeho soupeře v minihře Way-over Layover.
2Total BoosterV Mount Rushmuck zrychlete 250 krát.
5Lord of the RingsZískete víc jak 100 bodů v prstencích.
5Mooning the MoonZničte Měsíc.
5Balloon RustlerV Dim Flash of Inspiration ukradněte víc jak 500 balónků od vašeho nepřítele.

Runarium

#TrofejZisk
1Nice Pile!Udělejte hromadu.
1Shoo Shoo Fly FlyHoďte králíka.
1Goggles FoggedZahrajte si minihru Merlin the Embroiler.
1First SlumpZahrajte si minihru 1929: Crash, Boom, Bang.
1Messenger MeisterZahrajte si minihru Bunny Express.
1First ArtworkZahrajte si minihru Cave Paintings.
1First Apple TossZahrajte si minihru HowDyaLikeDemApples?
1Open HousePomocí klíčů otevřete bránu v aréně Runarium.
1Summer BreezeZískejte víc jak 10 bodů v minihře s krystaly.
1Apprentice BusterZískejte víc jak 30 bodů v krystalech.
1Officer BustemZískejte víc jak 80 bodů v krystalech.
1Newbie ArcheologistZískejte víc jak 5 bodů v minihře se sarkofágy.
1Sneaky SeekerZískejte víc jak 10 bodů v minihře se sarkofágy.
1Great ArcheologistZískejte víc jak 15 bodů v minihře se sarkofágy.
1Smack Master200 krát udeřte svého králíka.
1Pile BusterZničte hromadu tím, že udeříte toho, kdo jí nese.
1Totally Smokin´Nastavte 20 pastí v minihře Merlin the Embroiler.
1Chicken Thief!Seberte 25 beden, které nesou slepice v minihře 1929: Crash, Boom, Bang.
1Pickpocket!Ukradněte 25 beden od vašeho soupeře v minihře 1929: Crash, Boom, Bang.
1HardheadedNechte se zasáhnout 10 kameny do hlavy v úrovni Bunny Express.
1hARTy har har!Chytněte 50 prasat v HowDyaLikeDemApples?
2Smogged OutDokončete Merlin the Embroiler do 2 minut.
2Big SpenderZískejte 100 bodů v 1929: Crash, Boom, Bang.
2Super-Speed ExpressDohrajte Bunny Express do 1:40.
2Brushstroke BwaahZískejte přes 1250 bodů v Cave Paintings.
2Shower of ApplesZískejte 150 bodů v HowDyaLikeDemApples?
2ExcalibrushZměňte historii v Merlin the Embroiler.
2Cluck Cluck Crash!Změňte historii v 1929: Crash, Boo, Bang.
2Raving MessengerZměňte historii v Bunny Express.
2Raving smARTZměňte historii v Cave Paintings.
2Apple´d it All Together!Změňte historii v HowDyaLikeDemApples?
2Raving RobberyZničte 100 krystalů v Merlin the Embroiler.
5Major B. BreakerZískejte přes 140 bodů v minihře s krystaly.
5Chief CuratorZískejte přes 20 bodů v minihře se sarkofágy.
5Chief SmearerPokreslete svou barvou 250 zdí v Cave Painting.
5Heist of the CenturyV Cave Painting rozbijte 250 krystalů.

Hookarium

#TrofejZisk
1First Step on EarthZahrajte si minihru Underwater-r-u-doing?
1First FondueZahrajte si minihru Statue of Libert´Air.
1First WheelZahrajte si minihru Square Wheel.
1Hang Ten!Odstartujte první hru v Hookarium.
1Don´t Hold Your Breath…Zůstaňte pod vodou po dobu 60 sekund.
2Fisher KingZískejte přes 12 500 bodů v Underwater-r-u-doing?
2Up Up and Away!Dokončete Statue of Libert´Air do 1:50.
2Mucho MammosnailsZískejte přes 20 000 bodů v Square Wheel.
2You´re Fit!Vyhrajte 10 duelů v Underwater-r-u-doing?
2Underwate-r-u-doing?Změňte historii v Underwater-r-u-doing?
2I love NuukZměňte historii v Statue of Libert´Air.
2What Goes Around…Změňte historii v minihře Square Wheel.
2Catch-a-CowChytněte krávu v Underwater-r-u-doing?
2ChompedNechte se 5 krát sežtrat T-Rexem ve Square Wheel.
5(Almost) No Hands!Vyhrajte Statue Of Libert´Air s použitím méně jak 18 platform.
5Wheel Meet AgainDohrajte Square Wheel bez karambolu.
Štítky: ,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *